Top 10 3 Fach Steckdose Unterputz – Gniazdka sieciowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kopp

#ad

4 x wyłącznik i Paris Spar-Pack: 6 gniazd z zestykiem ochronnym z ochroną przed dotykiem, Kopp Paris Profipack 6 gniazd wtykowych ze stykiem ochronnym

#ad
Kopp #ad - Niezależnie od tego, pokój dziecięcy, czy jest to salon, sypialnia, kuchnia, strych lub piwnica. Jakość made in germany zapewnia długą żywotność produktu. Niezawodne zasilanie urządzeń elektrycznych! Produkt 2: zakres zastosowania: gniazdko idealnie nadaje się do zasilania w pomieszczeniach. Produkt 2: materiaŁ: puszka podtynkowa wykonana jest z wysokiej jakości tworzyw sztucznych.

Niezależnie od tego, czy jest to salon, sypialnia, kuchnia lub piwnica. Produkt 2: gniazdo ścienne: nowoczesne gniazdko domowe przekonuje nowoczesnym wzornictwem i łatwym montażem. Produkt 1: program przestawiajĄcy oszczĘdnoŚĆ: bezkonkurencyjny stosunek ceny w tym pakiecie ekonomicznym otrzymasz 6 gniazd wtykowych ze stykiem ochronnym, nawet bez śrub, 4 wyłączniki i przełącznik oraz 5 ramek osłonowych 2-krotne w najlepszej jakości! Produkt 1: materiaŁ: zawarty w zestawie zestaw przełączników serii paris jest wykonany z wysokiej jakości materiałów – dlatego obiecujemy 20-letnią gwarancję jakości! Dziecinnie łatwy montaż, ale za pomocą zacisków.

Produkt 1: bezpieczeŃstwo: gniazdo z certyfikatem ip20 posiada wysoką ochronę gniazdka. Produkt 2: bezpieczeŃstwo: gniazdo ma stopień ochrony ip20 Ramkę należy zamówić oddzielnie od 1 do 4 razy. Niezawodna dystrybucja prądu! Ochrona przed dotykiem zapewnia większe bezpieczeństwo pracy i jest zalecana przede wszystkim w gospodarstwach domowych z dziećmi. Ochrona przed dotykiem zapewnia większe bezpieczeństwo pracy i jest zalecana przede wszystkim w gospodarstwach domowych z dziećmi.
MarkaKopp #ad

2. GIRA

#ad

Pojedyncze, Gira 115703 gniazdko Schuko z pokrywą na zawiasach, błyszcząca, czysta biel

#ad
GIRA #ad - Wersja = scHUKO. Z lampą sygnalizacyjną = nie. Styk ochronny = tak. Z wbudowanym zasilaniem USB = nie. Styk ochronny okrągły = nie.
MarkaGIRA #ad
ProducentGira #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.22
Szerokość0
Numer części115703
Model115703

3. Voltking

#ad

Busch-Jaeger Allwetter 44 zestaw: 3 x gniazdko podtynkowe Schuko z pokrywą na zawiasach 20 EUGK-34-101 + potrójna rama 2103-34 biel alpejska UP IP44

#ad
Voltking #ad - Zakres dostawy: 3 x gniazdko Schuko + potrójna ramka. Odporna na pęknięcia i warunki atmosferyczne. Klasa ochrony ip44 – ochrona przed pryskającą wodą i zanieczyszczeniami. Idealnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Busch-jaeger na każdą pogodę, zestaw 44 sztuk, biel alpejska.
MarkaVoltking #ad
ProducentVoltking #ad

4. Kopp

#ad

Kopp gniazdo elektryczne z ochroną przepięciową.

#ad
Kopp #ad - Podczas projektowania muszą być w przypadku paris żadne kompromisy. Kontakt z zabezpieczeniem gniazdko z ulepszoną ochroną przed dotykiem. W sytuacji, gdy się od rogu do rogu, ciekawe struktury powierzchni można się w każdy styl wyposażenia mieszkania.
MarkaKopp #ad
ProducentKopp #ad
Wysokość1.69
Długość3.82
Szerokość2.68
Numer części920626085
Model920626085

5. Kopp

#ad

Do wbudowania, 250 V 16 A Pojedyncze gniazdo do użytku domowego firmy , Kopp Paris, srebrny, 920620089, łatwy montaż na ścianie, gniazdo z uziemieniem z podwyższoną ochroną przed dotykiem, IP20

#ad
Kopp #ad - Gniazdo wtykowe z zestykiem ochronnym, 1-drożne, z podwyższoną ochroną przed dotykiem. Seria przełączników paris urzeka nowoczesnym, prostym wzornictwem z powierzchnią o wysokim połysku i można ją optymalnie zintegrować z każdym stylem mieszkania. Prąd znamionowy 16 a, napięcie znamionowe 250 V~, stopień ochrony IP20 Ramki osłonowe 1-4-krotne zamawianie oddzielnie.
MarkaKopp #ad
ProducentKopp #ad
Wysokość1.69
Długość3.82
Szerokość2.68
Numer części920620089
Model920620089

6. TAWOIA

#ad

157 x 86 mm, podtynkowy, 3-krotny, utwardzana płyta kryształowa z podświetleniem LED, gniazdo 16 A, 1-drożny, TAWOIA Włącznik światła z gniazdem Schuko, biały, dotykowy przełącznik 1000 W

#ad
TAWOIA #ad - Materiały: panel dotykowy wykonany z hartowanego szkła, ognioodporny i odporny na zarysowania, wodoodporny, który jest gładki i zapewnia lepsze doświadczenie, łatwy do czyszczenia i zapewnia długą żywotność.

Funkcja: 3-krotne 1-drożne oznacza trzy przyciski przełącznika, każdy przycisk może niezależnie kontrolować światło. Powieszenie: uwaga, że zasilanie jest wyłączone przed instalacją i zainstalowanym jest szklany panel przełącznika dotykowego. Popraw wrażenia z życia i biura. W przeciwnym razie przełącznik nie będzie działał prawidłowo.

Design concept: szkło kryształowe, bezpieczne w użytkowaniu; światło tylne, odporne na wybuchy i moc, szybkie w dotyku, gładkie i delikatne, może być również używane w ciemnym kolorze. Zastosowanie: nasze przełączniki wyglądają luksusowo i elegancko i nadają się do wielu scenariuszy takich jak biuro, dekoracja domu i dekoracja przestrzeni publicznej.
MarkaTAWOIA #ad
ProducentTAWOIA #ad
Wysokość1.38
Długość6.18
Szerokość3.39
Numer częściK-3F-1W-S

7. TIMLand

#ad

Natynkowe, gniazdko ścienne, styk ochronny, Gniazdko zewnętrzne, do wilgotnych pomieszczeń, wodoszczelne, składana pokrywa, gniazdko ogrodowe z przełącznikiem, lampka kontrolna, IP66, odporne na

#ad
TIMLand #ad - Nasze gniazda z przełącznikiem przeszły test wysokiego napięcia i są wyposażone w odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa, wskaźnik zasilania i konstrukcję blokady. Niezależnie od tego, czy używane są wewnątrz czy na zewnątrz, nasze podwójne gniazdko z przełącznikiem Cię nie rozczaruje.

Instalacja jest również bardzo prosta. Konstrukcja o głębokości 5, 5 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na różne typy wtyczek i umożliwia łatwe zamykanie pokrywy. Można używać wewnątrz i na zewnątrz. Materiał odporny na korozję – nasze gniazdka ogrodowe ip66 są wykonane z wysokiej jakości, odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego PC i mogą wytrzymać wszystkie warunki atmosferyczne. Gniazdko zewnętrzne ip66 wodoszczelne – 2-drożne gniazdko zewnętrzne ma zakrytą szczelną konstrukcję, która zapobiega przedostawaniu się wody i kurzu.

Zapewniają silną ochronę przed wodą i kurzem. Szerokie obszary zastosowania – napięcie elektryczne wynosi od 220 do 250 v, basenach i innych zastosowaniach. Funkcje te pomagają nie tylko chronić przed przypadkowym otwarciem, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo. We wnętrzach może być stosowany w kuchniach, a prąd znamionowy wynosi 13 amperów. Atwy demontaż i instalacja – nasze akcesoria są kompletne, 1 x śrubokręt do testowania napięcia, 4 x gumowe uszczelki duże.
MarkaTIMLand #ad
ProducentTIMLand #ad
Wysokość4.21
Długość7.68
Waga1.46
Szerokość5.91
Numer części1
Model‎HC-FS-3

8. Voltking

#ad

Busch-Jaeger Allwetter 44 zestaw: 3 x gniazdko podtynkowe Schuko z pokrywą na zawiasach 20 EUGK-35-101 + potrójna rama 2103-35 antracyt UP IP44

#ad
Voltking #ad - Zakres dostawy: 3 x gniazdko Schuko + potrójna ramka. Idealnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Odporna na pęknięcia i warunki atmosferyczne. Busch-jaeger na każdą pogodę, zestaw 44, antracyt. Klasa ochrony ip44 – ochrona przed pryskającą wodą i zanieczyszczeniami.
MarkaVoltking #ad
ProducentVoltking #ad

9. Voltking

#ad

Podtynkowe, typ A maks. 2,4 A typ C maks. 3 A, Gira 245928 gniazdko Schuko, podtynkowe, 2-krotne, system 55, złącze USB, gniazdo wtykowe ze stykiem ochronnym,, ochrona przed dotykiem, antracytowe

#ad
Voltking #ad - Zwiększona ochrona przed dotykiem safety plus zgodnie z normą din VDE 0620-1 | W przypadku długich cykli ładowania obudowa produktu może się nagrzewać | zalecane stosowanie głębokiej puszki urządzenia. Prąd ładowania: usb a: maks.

Możliwość ładowania do dwóch urządzeń końcowych jednocześnie za pomocą kabla usb typu A i typu C | Można jednocześnie ładować do dwóch urządzeń końcowych | Kabel USB typu A lub typu C nie wchodzą w zakres dostawy. Napięcie wejściowe: ac 220 v-250 v, 1 x typ c | napięcie wyjściowe usb: dc 5 v | moc wyjściowa: typ A 12, 0 w / typ c 15, 50/60 Hz | Złącze USB: 1 x typ A, 0 W.2, 4 a przy wyłącznym użytkowaniu | usb c: maks.

Przekrój przyłączeniowy: do przewodów od: 1, 5 mm² | głębokość montażu: 32 mm | temperatura otoczenia: +5°c do +35°c | efektywność energetyczna: ≤82, 0% | wydajność przy niskim obciążeniu 10%: ≤ 72, 5 mm² do 2, 0% | Montaż: puszka na urządzenia UP DIN 49073. 3 a w przypadku samodzielnego użytkowania | maks. 2 x 1, 01-3, 5 a przy jednoczesnym użytkowaniu | straty mocy zużycie w trybie czuwania: ≤ 80 mW | Prąd wyjściowy: 0, 0 A.
MarkaVoltking #ad
ProducentGIRA #ad
Wysokość12.99
Długość24.8
Szerokość12.99
Numer częściGira-245928_4010337076285
Model245928

10. Beizkna

#ad

Odporne na warunki atmosferyczne, gniazdko ogrodowe, Gniazdko zewnętrzne, 2-krotne, wodoszczelne IP66, natynkowe, gniazdko ścienne z pokrywą na zawiasach, styk ochronny, do, do użytku na zewnątrz

#ad
Beizkna #ad - Nasze wodoszczelne gniazdko posiada certyfikaty CE i ROHS, prąd znamionowy wynosi 16 A, aby zapobiec otwarciu się wypadku i chronić dzieci. Trwały materiał - gniazdko zewnętrzne natynkowe, wykonane z wysokiej jakości tworzywa ABS i poliwęglanu, wodoszczelne, jest trwałe i zapewnia wysoką ochronę przed wodą i kurzem.

Wskazówka: nachylona głowica wtykowa jest za duża i może nie być odpowiednia dla naszego produktu. Napięcie znamionowe wynosi 220 v-250 V, Ty i Twoja rodzina możecie z niego korzystać bez obaw. Ochrona bezpieczeństwaodporne na warunki atmosferyczne gniazdko ścienne ma zamykaną pokrywę i otwory blokujące, a rezystancja izolacji 50 MΩ. Pierścień uszczelniający jest wykonany z gumy, skutecznie zapobiega przedostawaniu się mgły wodnej i kurzu. Atwa instalacja i zestaw akcesoriówgniazdko ogrodowe bardzo dobrze nadaje się do wszystkich urządzeń outdoorowych, 2 łączniki, 1 śrubokręt, 8 uszczelek gumowych czarny/szary, 4 kołki rozporowe, 8 x zaciski kablowe.

Nie musisz kupować dodatkowych akcesoriów, łatwe do demontażu i instalacji. Kompletny zestaw akcesoriów: 8 śrub, co oszczędza czas i wysiłek. Konstrukcja o głębokości 5 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na zatyczki o różnych kształtach, aby łatwo zamknąć pokrywę. Nasze wodoszczelne podwójne gniazdko pozwala na spokojne usiąść.
MarkaBeizkna #ad
ProducentBeizkna #ad
Wysokość3.74
Długość6.61
Szerokość4.17
Numer częściD89
Gwarancja2 lata gwarancji producenta