Top 10 Camera Backpack Hiking – Plecaki na aparaty

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PGYTECH

#ad

Kompatybilny z Sony/Canon/Nikon/DSLR/DJI Mini 3 Pro/AVATA/Mavic, z torbą na ramię, PGYTECH OneMo 2 plecak na aparat 35-45 l, wodoodporny, profesjonalny plecak fotograficzny z kieszenią na laptopa

#ad
PGYTECH #ad - Konstrukcja z wieloma uchwytami, zamek błyskawiczny YKK, ukryta kieszeń Airtag i inne przemyślane detale ułatwiają tworzenie. Duża pojemnośćplecak fotograficzny o pojemności 35 l z rozszerzalną kieszenią przednią 7-10 l idealnie pomieści 3 aparaty + 6 obiektywów w tym obiektyw 200-600 lub 2 aparaty + 8 obiektywów w tym obiektyw 70-200, kompatybilny z Sony/Canon/Nikon/DJI Mini 4 Pro/DJI Mini AV3 Pro/DJI Mini 3 Pro/ATA/MAVIC 3/FPV/Mini/Mavic Air/OSMO Action/Pocket/Pocket 3/DSLR/SLR.

Pasek na ramię utrzymuje również Twój smartfon. Atwy w użyciuulepszone przegrody wewnętrzne są grubsze i bardziej elastyczne, rodzinny system oznaczania baterii, aby uporządkować sprzęt fotograficzny i ważne rzeczy. Niezależna kieszeń na laptopakieszeń jest zabezpieczona tapicerką i może pomieścić MacBook Pro o przekątnej ekranu 16" 450 mm x 310 mm x 30 mm + iPad mniejszy niż 12, 9" 290 mm x 240 mm x 10 mm. Dostęp na górze i po prawej stronie umożliwia łatwe chwytanie kamery.

Najwyższy komfortergonomiczna część tylna o wysokiej wydajności oraz szeroki i gruby pasek w talii, paski na ramiona w kształcie litery S i pas piersiowy mogą zmniejszyć nacisk na plecy, oddychające. Przednia kieszeń może pomieścić stabilizator gimbala i wiele innych. Wysokiej jakości materiałwykonany z wysokiej jakości materiału ochronnego PU, trwały, wodoodporny, odporny na zabrudzenia, odporny na zarysowania, zużycie, dzięki dołączonemu pokrowcowi przeciwdeszczowemu można dostosować się do złożonych warunków zewnętrznych.
MarkaPGYTECH #ad
ProducentPGYTECH #ad
Wysokość21.26
Długość9.25
Szerokość12.6
Numer częściQP-CB-112
ModelQP-CB-112
GwarancjaOgraniczona dożywotnia gwarancja

2. Pedea

#ad

Modny futerał do aparatu

#ad
Pedea #ad - Wymiary wewnętrzne komory na aparat: 27 x 42, 5 x 13 cm szer. Kompatybilność: aparaty dslm i lustrzanki, w tym modele cyfrowych aparatów fotograficznych Canon EOS, Panasonic Lumix, Nikon D, Pentax, ricoh imaging, Olympus, Fujifilm X, sony alpha, Samsung.

X wys. X gł. X gł. X wys. Dużo miejsca do przechowywania lustrzanek cyfrowych, kablami do transmisji danych, wymiennymi obiektywami, kartą pamięci i innymi akcesoriami – idealne do spędzania wolnego czasu, akumulatorem, aparatów hybrydowych i systemowych ze średnim i dużym obiektywem, hobby i. Praktyczny podział w plecaku fotograficznym dzięki różnym przegródkom: 1 x komora główna z 8 regulowanymi paskami oddzielającymi, 6 x dodatkowe przegródki na akcesoria i uchwyty na długopisy; ochrona przed kradzieżą – otwieranie plecaka jest możliwe tylko wtedy, gdy go odłożysz.

Wyposażona w miękką wyściółkę wewnętrzną, dzięki czemu aparat fotograficzny jest idealnie chroniony przed zadrapaniami, grubą wyściółkę i wodoodporną ochronę przed deszczem, wilgocią i uderzeniami. Wymiary zewnętrzne plecaka na aparat: 30 x 46 x 17, 5 cm szer.
MarkaPedea #ad
ProducentPEDEA GmbH #ad
Wysokość17.72
Długość11.81
Waga0
Szerokość6.69
Numer części65065452
Model65065452
Gwarancja1

3. Lowepro

#ad

LP37131-PWW, czarny, DSLR z obiektywem, Lowepro Flipside 500 AW II plecak na aparat, kompaktowych dronów, pasuje do aparatów bezlusterkowych, dodatkowe obiektywy

#ad
Lowepro #ad - Zakres dostawy: flipside 500 AW II czarny. Wymiary wewnętrzne: 30, rozmiar przegródki na tablet: 22, 00 x 19, 00 cm, 5 x 38 cm, laptop do rozmiaru: 27 x 1, 00 x 48, 5 x 1 x 32 cm.

Charakterystyczna konstrukcja flipside zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki dostępowi do wyposażenia z tyłu bez konieczności zdejmowania pokrowca. Stabilna struktura i tapicerka oraz pokrowiec All Weather AW Cover, który zapewnia ochronę przed żywiołami. Dużo miejsca do przechowywania, elastyczny system podziałów, który można dopasować do różnych urządzeń i kieszeń na notebooka/tablet.
MarkaLowepro #ad
ProducentLowepro #ad
Wysokość21.65
Długość12.6
Waga4.52
Szerokość11.81
Numer częściLP37131
ModelLP37131
Gwarancja24 Miesięcy

4. Canon

#ad

Canon BP100 plecak do Canon EOS

#ad
Canon #ad - Wygodny w noszeniu dzięki wyściełanym paskom na ramię. Wysokiej jakości plecak na aparat DSLR. Dużo miejsca na tablet i przedmioty osobiste. Bezpiecznie transportuj sprzęt lustrzanki, tablet i przedmioty osobiste w stylowym plecaku. Przechowuj swoją lustrzankę cyfrową, dwa obiektywy, statyw i tablet.
MarkaCanon #ad
ProducentCanon #ad
Wysokość16.54
Długość11.81
Szerokość7.09
Numer częściBP100
ModelBP100

5. K&F Concept

#ad

K&F Concept Plecak na aparat, plecak fotograficzny dla fotografów, kompatybilny z Canon/Nikon/Sony/DJI Mavic Drone, plecak na aparat fotograficzny z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 16"

#ad
K&F Concept #ad - Wiele kieszeni do przechowywania: ① 2 kieszenie na baterie i 3 niezależne wielofunkcyjne boczne kieszenie do przechowywania; ② Górna kieszeń do przechowywania; ③ Przednia kieszeń rozszerzająca jest przeznaczona do filtrów kwadratowych; lewa kieszeń boczna na statyw do 55 cm.

Bezpieczny i stabilny: ukryte wewnętrzne wsparcie poprawia stabilność i zapobiega ściśnięciu sprzętu; Specjalna do do kieszeń na laptopa o przekątnej 16 cali do ochrony laptopa przed uderzeniami. Dostęp z góry i z boku: dzięki szybkiemu dostępowi z góry i z boku po obu stronach możesz w krótkim czasie zachować swój sprzęt podczas noszenia i uchwycić piękne chwile;.

Konstrukcja rozszerzająca: przednia rozszerzona komora ze zintegrowaną niezależną stabilizowaną pozycją może zwiększyć pojemność rozszerzenia o 2-3 l. Magic warehouse: ten plecak fotograficzny może pomieścić 5: 5 i 2: 8, portretów outdoorowych, przesuwając go w górę lub w dół dla różnych potrzeb. Nadaje się do fotografii outdoorowej, miejskiej fotografii ulicznej, fotografii VIOG itd.
MarkaK&F Concept #ad
ProducentShenzhen Zhuoer Photograph #ad
Wysokość7.87
Długość17.72
Waga3.53
Szerokość11.02
Numer częściKF13.128V3
ModelKF13.128V3

6. K&F Concept

#ad

K&F Concept Plecak na aparat, plecak fotograficzny dla fotografów, kompatybilny z Canon/Nikon/Sony/DJI Mavic Drone, plecak na aparat fotograficzny z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 16"

#ad
K&F Concept #ad - Magic warehouse: ten plecak fotograficzny może pomieścić 5: 5 i 2: 8, przesuwając go w górę lub w dół dla różnych potrzeb. Nadaje się do fotografii outdoorowej, miejskiej fotografii ulicznej, portretów outdoorowych, fotografii VIOG itd.

Konstrukcja rozszerzająca: przednia rozszerzona komora ze zintegrowaną niezależną stabilizowaną pozycją może zwiększyć pojemność rozszerzenia o 2-3 l. Dostęp z góry i z boku: dzięki szybkiemu dostępowi z góry i z boku po obu stronach możesz w krótkim czasie zachować swój sprzęt podczas noszenia i uchwycić piękne chwile;. Bezpieczny i stabilny: ukryte wewnętrzne wsparcie poprawia stabilność i zapobiega ściśnięciu sprzętu; Specjalna do do kieszeń na laptopa o przekątnej 16 cali do ochrony laptopa przed uderzeniami.

Wiele kieszeni do przechowywania: ① 2 kieszenie na baterie i 3 niezależne wielofunkcyjne boczne kieszenie do przechowywania; ② Górna kieszeń do przechowywania; ③ Przednia kieszeń rozszerzająca jest przeznaczona do filtrów kwadratowych; lewa kieszeń boczna na statyw do 55 cm.
MarkaK&F Concept #ad
ProducentShenzhen Zhuoer Photograph #ad
Wysokość7.87
Długość17.72
Szerokość11.02
Numer częściKF13.128V4
ModelKF13.128V4

7. K&F Concept

#ad

K&F Concept Plecak na aparat, 3-żółty, kompatybilny z Canon/Nikon/Sony/DJI Mavic Drone plecak Alpha 25 l, plecak na aparat fotograficzny z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 16", plecak fotograficzny dla fotografów

#ad
K&F Concept #ad - Dostęp z góry i z boku: dzięki szybkiemu dostępowi z góry i z boku po obu stronach możesz w krótkim czasie zachować swój sprzęt podczas noszenia i uchwycić piękne chwile;. Konstrukcja rozszerzająca: przednia rozszerzona komora ze zintegrowaną niezależną stabilizowaną pozycją może zwiększyć pojemność rozszerzenia o 2-3 l.

Bezpieczny i stabilny: ukryte wewnętrzne wsparcie poprawia stabilność i zapobiega ściśnięciu sprzętu; Specjalna do do kieszeń na laptopa o przekątnej 16 cali do ochrony laptopa przed uderzeniami. Wiele kieszeni do przechowywania: ① 2 kieszenie na baterie i 3 niezależne wielofunkcyjne boczne kieszenie do przechowywania; ② Górna kieszeń do przechowywania; ③ Przednia kieszeń rozszerzająca jest przeznaczona do filtrów kwadratowych; lewa kieszeń boczna na statyw do 55 cm.

Nadaje się do fotografii outdoorowej, fotografii VIOG itd. Magic warehouse: ten plecak fotograficzny może pomieścić 5: 5 i 2: 8, miejskiej fotografii ulicznej, portretów outdoorowych, przesuwając go w górę lub w dół dla różnych potrzeb.
MarkaK&F Concept #ad
ProducentShenzhen Zhuoer Photograph #ad
Wysokość7.87
Długość17.72
Waga3.53
Szerokość11.02
Numer częściKF13.128
ModelKF13.128

8. K&F Concept

#ad

Akcesoria z kieszenią na laptopa i ochroną przed deszczem, torba podróżna na statyw, wodoszczelna, obiektyw aparatu, K&F Concept Torba na aparat fotograficzny, wielofunkcyjna torba na aparat

#ad
K&F Concept #ad - Szara podszewka 210; płyta pe + przegroda z pianki EPE, mocna i solidna, amortyzacja uderzeń i dekompresja. Rozszerzenie pojemności25 cm x 16 cm x 40 cm; ten plecak na aparat zapewnia miejsce na 1 aparat + 3 obiektywy + iPad 7-11" + statyw i inne ważne akcesoria fotograficzne.

Ochrona intymna super praktyczna ochrona przed deszczem plecaka, odporna na zabrudzenia i kurz, chroni akcesoria aparatu lepiej na zewnątrz. Bezpieczeństwo i łatwy dostępprofesjonalny dostęp z tyłu gwarantuje bezpieczeństwo Twojego sprzętu i chroni przed kradzieżą; dzięki bocznemu szybkiemu dostępowi po prawej stronie możesz dostać się do sprzętu bez konieczności zdejmowania torby.

Atwa podróżoddychająca siateczka, poszerzony i pogrubiony pasek na ramię i plecy; regulowany pas piersiowy mocno trzyma pasy na ramionach, zmniejsza wagę i ułatwia długie podróże. Wysokiej jakości materiał ta torba na zdjęcia jest wykonana z wodoodpornego poliestru 600D, jest odporna na zarysowania i rozerwanie.
MarkaK&F Concept #ad
ProducentShenzhen Zhuoer Photograph #ad
Wysokość17.72
Długość8.66
Waga3.31
Szerokość11.81
Numer częściKF13.098V6
ModelJPKF13.098V5-6

9. K&F Concept

#ad

Torba podróżna na statyw, K&F Concept Torba na aparat fotograficzny, obiektyw aparatu, wielofunkcyjna torba na aparat, akcesoria z kieszenią na laptopa i ochroną przed deszczem, wodoszczelna

#ad
K&F Concept #ad - Atwa podróżoddychająca siateczka, poszerzony i pogrubiony pasek na ramię i plecy; regulowany pas piersiowy mocno trzyma pasy na ramionach, zmniejsza wagę i ułatwia długie podróże. Ochrona intymna super praktyczna ochrona przed deszczem plecaka, odporna na zabrudzenia i kurz, chroni akcesoria aparatu lepiej na zewnątrz.

Rozszerzenie pojemności25 cm x 16 cm x 40 cm; ten plecak na aparat zapewnia miejsce na 1 aparat + 3 obiektywy + iPad 7-11" + statyw i inne ważne akcesoria fotograficzne. Szara podszewka 210; płyta pe + przegroda z pianki EPE, mocna i solidna, amortyzacja uderzeń i dekompresja.

Wysokiej jakości materiał ta torba na zdjęcia jest wykonana z wodoodpornego poliestru 600D, jest odporna na zarysowania i rozerwanie. Bezpieczeństwo i łatwy dostępprofesjonalny dostęp z tyłu gwarantuje bezpieczeństwo Twojego sprzętu i chroni przed kradzieżą; dzięki bocznemu szybkiemu dostępowi po prawej stronie możesz dostać się do sprzętu bez konieczności zdejmowania torby.
MarkaK&F Concept #ad
ProducentShenzhen Zhuoer Photograph #ad
Wysokość17.72
Długość8.66
Waga3.31
Szerokość11.81
Numer częściKF13.098V5
ModelJPKF13.098V5-6

10. Lowepro

#ad

Lowepro Tahoe BP 150LP36892-PWW plecak

#ad
Lowepro #ad - Dodatkowe miejsce: przestronna kieszeń przednia zapewnia dużo miejsca do przechowywania ważnego sprzętu na jeden dzień, w tym tablet.

Odporna na warunki atmosferyczne: wyprodukowane z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, aby chronić sprzęt przed czynnikami atmosferycznymi. Wygoda: z miękko wyściełanymi paskami na ramię, które są regulowane dla wygodnego dopasowania. Praktyczny: praktyczny uchwyt do noszenia zapewnia dodatkową opcję noszenia. Personalizacja: przestronne i regulowane wnętrze jest wyposażone w wyściełane ścianki działowe do łatwego dopasowania wyposażenia aparatu.
MarkaLowepro #ad
ProducentLowepro #ad
Wysokość14.17
Długość10.04
Waga0.01
Szerokość5.04
Numer częściLP36892
ModelLP36892-PWW
Gwarancja2