Top 10 Dieselpumpe 230v Selbstansaugend – Pompy paliwowe do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PAGA

#ad

Do oleju, wody, benzyny, przelewowa, Big XL, awaryjna, Diesla, Pompka ręczna zasysająca

#ad
PAGA #ad - Marka: pAGA. Rodzaj produktu: Water PUMP. Hewadi big pompka ręczna do paliwa -- olej napędowy, benzynę, wodę.
MarkaPAGA #ad
Producentadvanced23 #ad
Wysokość0.55
Długość86.61
Waga1.1
Szerokość0.55
Numer części1
Model1

2. YaoFaFa

#ad

Pompa wodna, elektryczna pompa do transferu paliwa, YaoFaFa Pompa olejowa 12 V, 38 mm, 12 l/min, ze stali nierdzewnej, pompa głębinowa z filtrem siatkowym

#ad
YaoFaFa #ad - 2 x przewód 3 m + klipsy aligatorskie - ta elektroniczna pompa diesla ma elastyczny kabel zasilający o długości 3 m, dużych traktorów kołowych i innych pojazdów, maszyn budowlanych, który może dotrzeć wszędzie, aby łatwo zassać olej. Pompa ssąca nadaje się do maszyn zbiorczych, dużych maszyn rolniczych, w których tankowanie nie jest wygodne.

Trwała i wydajna pompa diesla 12 v 38 mmpompa diesla jest wykonana z wysokiej jakości materiału ze stali nierdzewnej, dobra wydajność uszczelnienia, średnica pompy: 38 mm, niskie zużycie energii i wysoka moc wyjściowa.22. Benzyna lub inne łatwopalne ciecze są surowo zabronione używanie tej elektronicznej pompy olejowej. Niski poziom hałasu z czystej miedzipompa diesla wykorzystuje silnik z czystej miedzi DC 12 V DC, który został zaprojektowany specjalnie do silników diesla.

4. Konstrukcja ze stali nierdzewnej łatwa w użyciu i czyszczeniu - na spodzie pompy transferowej znajduje się filtr, co sprawia, naprawy i wymiany, łatwy do demontażu, który nie rdzewieje i może utrzymać zanieczyszczenia, że pompa paliwa nadaje się do ponownego użytku i może wydłużyć żywotność pompy olejowej. Nie należy używać tej pompy w sposób ciągły przez ponad 20 minut, po każdej pracy należy odpoczywać przez około 10 ~ 20 minut. Jeśli najpierw włączysz przełącznik, a następnie zanurz pompę w cieczy, pompa nie będzie działać. 1.
MarkaYaoFaFa #ad
ProducentYaoFaFa #ad
Wysokość1.97
Długość6.3
Szerokość3.15
Numer częściYFF38
ModelYFF38
GwarancjaNO

3. AMUR

#ad

Wydajny silnik standardowa 4, AMUR Pompa olejowa, zestaw 4 elektrycznych, 230 V, samozasysająca

#ad
AMUR #ad - Samozasysające! dla dłuższej żywotności zalecamy wcześniejsze napełnienie. Ciężka, wytrzymała, sprawdzona jakość z głowicą ze stali nierdzewnej i uzwojeniem silnika z miedzi niedrogie pompy diesla często mają gorszą jakość uzwojenia silnika z aluminium. 3600 litrów przepływu na godzinę! pompa 230 v do przepompowywania, przelewania, opróżniania zbiorników na olej napędowy i olej opałowy z wbudowanym 2-krotnym rozdzielaczem. Przełącznik bezpieczeństwa "wł. Wył. ".
MarkaAMUR #ad
ProducentPROFI-PUMPE.de #ad
Wysokość13.39
Długość8.66
Waga13.23
Szerokość12.2
Numer części‎7-DP01108-2

4. Wiltec

#ad

Bio pompa oleju napędowego, samozasysająca, automatyczna pompa przelewowa, 230 V/550 W, 60 l/min

#ad
Wiltec #ad - Wytrzymały pistolet z automatycznym wyłączaniem. Pompa samozasysająca z wydajnym silnikiem o mocy 550 W.
MarkaWiltec #ad
ProducentWilTec #ad
Wysokość12.8
Długość22.76
Waga27.21
Szerokość10.87
Numer części50958

5. CarBole

#ad

CarBole Uniwersalna elektryczna pompa paliwa 12 V, pompa benzynowa 2,5-4 psi, wysokiej jakości płytka drukowana czarna, pompa diesla, z czystą miedzią, do benzyny i oleju napędowego

#ad
CarBole #ad - Ciśnienie wyjściowe pompy paliwowej: 2, 5-4 PSI; napięcie wejściowe: 12 V, idealne do benzynowego oleju napędowego. Unikalna konstrukcja: zastosowano kanał olejowy typu tłokowego o dużej mocy ssania, stabilnym dopływie oleju i prostym i wygodnym użytkowaniu, w pełni metalowa konstrukcja, ale lekka.

Wlot i wylot pompy paliwowej w rzędzie: wewnętrzna tarcza zaworu 8 mm zapobiega przepływowi wstecznemu. Zastosowanie: kompatybilny ze wszystkimi samochodami osobowymi 12 V, gaźnikami, ciężarówkami, łodziami, kosiarkami i generatorami. Działa dobrze i nie nagrzewa się. Wysokiej jakości elektryczna pompa paliwowa z odlewu aluminiowego jest wytrzymała, odporna na rdzę, korozję i trwała, pełne uzwojenie miedziane 360° wewnątrz nie ma problemu z rozruchem nadprądowym, w przeciwieństwie do produktów niskiej jakości z aluminium laminowanego miedzią.
MarkaCarBole #ad
ProducentCarBole #ad
Numer części10103108
Model10103108

6. King Kong State

#ad

Olej napędowy lub mieszanina oleju l optymalna do samochodów i motocykli, King Kong State Pompa ręczna – pompa do przelewania cieczy takich jak woda, benzyna

#ad
King Kong State #ad - Bardzo duża pompka xl – dzięki dużej, specjalnie opracowanej pompce uzyskuje się wysoki przepływ. W przypadku tradycyjnych pomp przepływ jest często bardzo niski, a tym samym czasochłonny. Zakres dostawy produktu – otrzymasz mechaniczną pompkę ręczną z wysokiej jakości materiału kauczukowego; do tego dostarczamy przezroczysty wąż PCW średnica = 14 mm o długości 200 cm.

Maksymalna żywotność – dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów o zwiększonej grubości materiału nasze pompy odsysające nadają się do wielokrotnego użytku tak często; dzięki temu inwestujesz tylko raz.

Uniwersalna pompka ręczna – zestaw pomp przelewowych firmy King Kong State idealnie nadaje się do przelewania różnych cieczy, olej napędowy, benzyna, takich jak na przykład woda, Ad-Blue lub olej. Bardzo długi wąż – zawarty w zakresie dostawy wąż pcw ma długość całkowitą 2 metry; zestaw pompek ręcznych nadaje się tym samym optymalnie do codziennych prac przelewowych.
MarkaKing Kong State #ad
ProducentKing Kong State #ad
Waga1.68
Numer części01
ModelXL-HP

7. AMUR

#ad

Pompa oleju napędowego, pompa samozasysająca, automatyczny pistolet, pompa oleju opałowego, standardowa 4 pompy paliwowe, elektryczna pompa diesla 230 V, kompletny zestaw z wężem, pompa olejowa

#ad
AMUR #ad - Przełącznik "wł. Wył. Z urządzeniem zabezpieczającym. Samozasysające! dla dłuższej żywotności zalecamy wcześniejsze napełnienie. Ciężka, wytrzymała, sprawdzona jakość z głowicą ze stali nierdzewnej i uzwojeniem silnika z miedzi niedrogie pompy diesla często mają gorszą jakość uzwojenia silnika z aluminium. Z wysokiej jakości pistoletem automatycznym, gumowym wężem 25 mm i wszystkimi akcesoriami. 3600 litrów przepływu na godzinę! pompa 230 v do przepompowywania, przelewania, opróżniania zbiorników na olej napędowy / bio-olej napędowy i olej opałowy.
MarkaAMUR #ad
ProducentAmur #ad
Wysokość12.2
Długość12.2
Waga15.43
Szerokość12.2
Numer części7-DPY011297V001

8. AMUR

#ad

Elektryczna pompa beczkowa z przyłączem 230 V, 2 szt. wysokiej jakości mosiężne tulejki, wydajny silnik z uzwojeniem miedzianym, AMUR Pompa oleju opałowego diesel Star 160-4 230 V

#ad
AMUR #ad - Wytrzymała pompa diesel 230 V z tulejkami i obejmami. Wydajność tłoczenia: 2400 l/h. Maks. Wysokość tłoczenia 10 m | maks. Ciśnienie tłoczenia: 2, 4 bar. Maks. Bardzo chłonne i niezawodne – dzięki temu tankowanie sprawia przyjemność! Z włącznikiem i wyłącznikiem z urządzeniem zabezpieczającym. W zestawie 2 tulejki ag 3/4 + 2 obejmy do węża ze stali nierdzewnej.
MarkaAMUR #ad
ProducentAmur #ad
Wysokość13.39
Długość8.66
Waga6.5
Szerokość12.2
Numer części7-DPZ01121

9. Wiltec

#ad

Automatyczna pompa przelewowa, Bio pompa oleju napędowego, 12 V/150 W, 40 l/min, samozasysająca

#ad
Wiltec #ad - Pompa samozasysająca z wydajnym silnikiem o mocy 150 W. Wytrzymały pistolet stalowy – automatyczne wyłączanie.
MarkaWiltec #ad
ProducentWilTec #ad
Wysokość15.75
Długość18.11
Waga16.36
Szerokość16.14
Numer części50959

10. Amur

#ad

Pompa olejowa, F. Pompa oleju napędowego, cyfrowy licznik spalin na olej napędowy/aluminium cyfrowy pistolet do liczenia spalin diesla

#ad
Amur #ad - Pistolet na olej napędowy z cyfrowym licznikiem. Przyłącze przez tulejkę węża 1" do węża o średnicy wewnętrznej 25 mm. Sprawdzona jakość, wytrzymała i niezawodna.
MarkaAmur #ad
ProducentAmur #ad
Wysokość12.2
Długość12.2
Szerokość12.2
Numer części7-DPZ01116-1
Model00000