Top 10 Drucktüröffner – Magnesy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. lignoware

#ad

Zatrzaski push to open, kolor biały, TIP-ON 956A1004 zestaw – trzpień zatrzaskowy

#ad
lignoware #ad - Niski poziom hałasu podczas zamykania, ponieważ płyta klejąca styka się z tworzywem sztucznym. Droga wyrzutu 38 mm, kolor biały. Dzięki płycie adaptera możliwa jest szczelina w drzwiach wynosząca zaledwie 1, 5 mm. Zatrzask zatrzaskowy TIP ON biały: otwieranie poprzez proste dotknięcie przodu. Bezpieczne trzymanie urządzenia Push to Open.
Markalignoware #ad
ProducentBlum - LIGNOWARE® #ad
Numer części956A1004 + 956A1201

2. Jiayi

#ad

Szuflad, Jiayi otwieracz do drzwi ciśnieniowych Push to Open, magnetyczne końcówki, otwieracza ciśnieniowego, mebli, do drzwi, zatrzaski, 6 sztuk, zatrzaski magnetyczne, drzwi szafy

#ad
Jiayi #ad - Magnes push to open można zainstalować bez wiercenia otworów na śruby, aby dopasować miejsce do zamykania. Sprawia, że uchwyty lub guziki są zbędne. Spraw, siła magnetyczna zapewnia bezpieczny punkt zamknięcia, aby ta klamra była bardziej odpowiednia do drzwi średniej wielkości.

Co otrzymasz: 6 x otwieracz drzwi push to open; 24 x podstawowe śruby montażowe; 6 x śruby z łbem płaskim; 6 x kołek; 6 x klej; 6 x ultracienka blacha zamykająca wskazówka dotycząca drzwi zewnętrznych; suw kompresji 1/8 cala należy zarezerwować podczas instalacji. Najpierw należy zamontować dwa eliptyczne otwory, bardziej wytrzymała i trwała. Wydajny tłok/sprężyna: większy i grubszy mechanizm sprężynowy o wysokiej wydajności z wystarczająco silnym napięciem sprawia, że ten otwieracz jest wyjątkowo trwałym i ponadczasowym wyborem.

Gwarantuje żywotność do 20 000 razy. Długi skok z magnesem: długi skok z wbudowanym magnesem, który utrzymuje drzwi mocno razem i nie pozwala na "dryfowanie" drzwi. Tworzy czysty, bezszwowy wygląd bez guzików. Push to open: wbudowany sprężynowy popychacz, aby zablokować i odblokować wystarczy nacisnąć drzwi. Również ze śrubami montażowymi. Instalacja za pomocą kleju: obudowa ze stopu aluminium, używając dołączonego kleju dostępny w kolorze czerwonym i białym i wysyłany losowo.
MarkaJiayi #ad
ProducentJiayi #ad
Numer części6 Stück

3. LouMaxx

#ad

LouMaxx Zatrzask magnetyczny samoprzylepny – siła trzymania 8 kg – zestaw 6 sztuk ze stali nierdzewnej – ultracienki magnes do szafy – magnesy meblowe – zamknięcie na drzwi ze stali nierdzewnej – uchwyt magnetyczny na drzwi szafki zapewnia bezpieczne trzymanie

#ad
LouMaxx #ad - Atwy montaż: samoprzylepny uchwyt magnetyczny na drzwi szafy jest wyjątkowo łatwy w montażu. Mocne paski klejące: dwustronne paski samoprzylepne są pokryte klejem 3m dla maksymalnej przyczepności, dzięki czemu magnesy na drzwi do mebli trzymają się również bez wiercenia. Zakres dostawy: 6-częściowy zestaw mocnych magnesów do szafek z płytą oporową, 24 śruby, 12 dwustronnych pasków klejących; ultracienki magnes: stal nierdzewna – płyta oporowa: stal ocynkowana – siła przyczepności: ok.

Można go przykleić do łączonych części za pomocą dwustronnej taśmy klejącej lub przymocować śrubami: mocno przymocować zatrzask magnetyczny do korpusu mebli lub futryny drzwi, a płytę przeciwną magnetycznego samozamykacza do drzwi, szuflady lub drzwi szafy. Wskazówka: przed montażem należy oczyścić miejsca klejenia z kurzu i tłuszczu i nałożyć zamknięcie magnetyczne dopiero po 12 godzinach. Mimo to zapięcie magnetyczne utrzymuje się mocno i bezpiecznie zamknięta dzięki sile trzymania 8 kg dzięki zasadzie przyczepności magnetycznej drzwi i szuflad.

Wszechstronne zastosowanie: magnes meblowy nadaje się również bardzo dobrze do stosowania jako magnes na drzwi balkonowe, jako magnesy meblowe do komód lub innych mebli, jako magnesy na drzwi szafy oraz w szafkach na ubrania i szafkach kuchennych. Idealnie nadaje się również jako szafka z zamkiem magnetycznym do rozbudowy przyczep kempingowych i przyczep kempingowych, jako magnes na drzwi tarasowe, gdzie wymagana jest mocna przyczepność. W przypadku mocowania za pomocą śrub konieczny jest bezpośredni kontakt zatrzasku magnetycznego z płytą oporową. Polecamy 2 magnetyczne zamknięcie drzwi na drzwi.
MarkaLouMaxx #ad
ProducentLouMaxx #ad
Wysokość0.16
Długość1.85
Szerokość0.67
Numer części10221
Model10221

4. Jeesblsy

#ad

Zatrzaski do drzwi spiżarni, regulowane zaczepy rolkowe ze śrubami, szafy, Klamra do drzwi szafy, 2 sztuki, zatrzaski kulowe, szafy na ubrania

#ad
Jeesblsy #ad - Dzięki unikalnej konstrukcji kulkowej rolki zapewniają efektywny sposób na ciche i mocne podniesienie drzwi. Materiał te drzwi szafki są wykonane z wysokiej jakości platerowanej stali nierdzewnej i odlewu mosiądzu, dobrej wytrzymałości, zapobiegania rdzy i długiej żywotności.

Regulowana kulka regulowany zaczep drzwi z łożyskiem kulkowym ma silne napięcie, aby zapewnić, że drzwi są trzymane w pozycji zamkniętej. Apacz kulowy można zamontować na górnym poziomie lub z boku drzwi. Wymienne drzwi do prawie szafy, szafy, drzwi wewnętrznych szafy w hotelu. Otrzymasz 2 x bombki do drzwi szafy; 2 x płyta czołowa; 2 x płyta udarowa; śruby. Niewidoczna konstrukcja mosiężny napęd kulowy w uchwycie kulkowym utrzymuje drzwi wewnętrzne bezpiecznie zamknięte i jest ukryty prawie w zasięgu wzroku.

Atwa instalacja smukła konstrukcja z łbem wpuszczanym i symetrycznymi otworami na śruby umożliwia szybką instalację. Solidny i robdy - kuty odlew mosiężny i ciężkie sprężyny sprawiają, że ta blokada kulowa jest trwała i ponadczasowa, a precyzyjna technika sprawia, że ten sprzęt jest wyjątkowo trwały.
MarkaJeesblsy #ad
ProducentJeesblsy #ad
Wysokość0.01
Długość2.09
Szerokość0.98

5. LERANXIN

#ad

Zamknięcie kulowe ze śrubami, znakomite drzwi szafy, stal nierdzewna, szafy na drzwi, do kuchni, LERANXIN Klamra kulista na drzwi, szafy na ubrania

#ad
LERANXIN #ad - Wysokiej jakości materiały: łapka do drzwi jest wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, jest odporna na korozję i ma długą żywotność.

Wszechstronne zastosowanie: nadaje się do drzwi szafy, umywalek, drzwi itd. Mocna piłka: piłka jest nadal mocna, po wielokrotnym odbiciu. Niewidoczne drzwi: mosiężny napęd kulowy w zamknięciu kulkowym utrzymuje drzwi bezpiecznie zamknięte i jest prawie niewidoczny. Atwa instalacja: kompaktowa konstrukcja z wpuszczonymi otworami i symetrycznymi otworami na śruby dla szybkiej i łatwej instalacji. Idealny do mieszkań, półek, biur i sklepów. Obie strony kuli są wyposażone w otwór wpuszczany, który nie wystaje po zamontowaniu śrub.
MarkaLERANXIN #ad
ProducentLERANXIN #ad

6. LouMaxx

#ad

Zestaw 4 sztuk, np. firmy Ikea, z magnesem neodymowym, LouMaxx Otwieracz do drzwi ciśnieniowych – łatwe otwieranie drzwi szafy i szuflad dzięki mechanizmowi "Push to open" – nadaje się do wielu szafek

#ad
LouMaxx #ad - Mocuje się ją poprzez przykręcanie, przekręcić w prawo, ponieważ przy każdym otwarciu należy wywierać nacisk, aby wydostał się, dwustronna taśma klejąca nie jest wystarczająco stabilna, aby aktywować mechanizm. Wysoka jakość: nadruk otwieracza drzwi szafy jest wyprodukowany w europie, ma elegancki design z niewidoczną płytą montażową i ma żywotność ponad 80 000 cykli.

Atwy montaż: otwieracz drzwi push open można doposażyć. Otwieracz do szafek jest prosty – bez uchwytów – dobry i poprawi Twoje meble i sprawi, że będą one bardziej komfortowe. Otwieranie bez uchwytów: jednym dotknięciem bez trudu otworzysz drzwi i szuflady. Potrzebujesz tylko jednego otwieracza ciśnieniowego na drzwi. Otwieracz drzwi ciśnieniowych zostanie na niego kliknięty. To sprawia, że uchwyty i gałki są zbędne i zapewnia ciągły wygląd kuchni lub innych mebli.

Zamykanie drzwi następuje poprzez ponowne naciśnięcie na drzwi. Można go bez problemu stosować z większością dostępnych na rynku zawiasów – kompatybilny z otwieraczem do drzwi ciśnieniowych Ikea oraz otwieraczem drzwi ciśnieniowych Utrusta. Końcówka otwieracza drzwi z przodu jest regulowana i wyposażona w silny magnes neodymowy, aby zapewnić zamknięcie drzwi. Sworzeń jest prawidłowo ustawiony przekręcić w lewo, aby dalej wkręcić.
MarkaLouMaxx #ad
ProducentLouMaxx #ad
Wysokość0.83
Długość2.95
Szerokość0.83
Numer części10314

7. Gedotec

#ad

GedoTec® zatrzask magnetyczny do drzwi | 3 kolory | z magnesem | markowa jakość

#ad
Gedotec #ad - Gedotec zatrzask odbojnik drzwiowy zatrzask do wspomagania otwierania Tip-On. Możliwość regulacji: szczelina drzwiowa od – 1 do + 4 mm – kolory: szary – biały – czarny. Oferta firmy Heimwerkertools Deutschland & Austria. Montaż: do wiercenia, do wkręcania z prostą płytką adaptera – droga wyrzutu: 17 mm. Obszar zastosowania: do drzwi otwieranych do 1300 mm wysokości dla klap do 500 mm wysokości.
MarkaGedotec #ad
ProducentGedoTec® #ad
Waga0.02
Numer częściGedo-35604303

8. Gedotec

#ad

Gedotec Zatrzask zatrzaskowy Push-to-Open otwieracz drzwi biały – zatrzask sprężynowy, długa wersja z buforem, 1 szt. – zatrzaski do drzwi szafek i szuflad, Blum Schnäpper Tip-On 956A1006

#ad
Gedotec #ad - Gedotec zatrzask do szafy Push-TO-Open 956A do mechanicznego otwierania drzwi. Droga wyrzutu: 38 mm – tip-on do wiercenia ø 10 x 76 mm – montaż z boku uchwytu – zakres dostawy: 1 sztuka – zatrzask.

Materiał: tworzywo sztuczne – powierzchnia: jedwabisty biały – wersja: regulowany zatrzask Blum TIP-ON + 4, 0/-1, 0 mm. Zatrzask meblowy do drzwi meblowych - odbojniki do drzwi meblowych bez uchwytów - do drewnianych, szklanych i metalowych drzwi ramowych. Odbojnik drzwiowy do wkręcania lub wkręcania – nadaje się do zawiasów z automatycznym zamykaniem – nie wymaga płyty oporowej.
MarkaGedotec #ad
ProducentGedoTec® #ad
Waga0.02
Numer częściGedo-35604305

9. LOOTICH

#ad

Stal niklowana, szuflady, szafy, ulepszone otwieranie drzwi z uchwytem magnetycznym, zatrzaski do drzwi w konstrukcjach mebli, 10 sztuk, LOOTICH Push to Open zatrzaski do mebli, zatrzaski sprężynowe

#ad
LOOTICH #ad - Zatrzaski są uniwersalne w budowie mebli, łodzi, przyczep kempingowych lub mebli kuchennych i wielu innych. Możliwości regulacji: możliwość regulacji odbywa się przez otwór podłużny – Montaż: do wkręcania. Drzwi otwierają się automatycznie, naciskając na drzwi, co aktywuje się sprężynę spustową w armaturze. Aby otworzyć nacisnąć, nie są potrzebne uchwyty. Wystarczy lekkie naciśnięcie palca na drzwi, aby je ponownie zamknąć.
MarkaLOOTICH #ad
ProducentLOOTICH #ad
Wysokość0.79
Długość9.84
Waga0.68
Szerokość6.69

10. RMENOOR

#ad

Z tworzywa ABS, drzwi szafek, z automatycznym zapięciem sprężynowym do otwierania okien, RMENOOR Mini zatrzask do drzwi, bram, 2 sztuki, szop

#ad
RMENOOR #ad - Doskonała elastyczność: wysokiej jakości sprężyna odblokowująca w zamku przesuwnym szafy, pogrubiona i mocna, łatwa do aktywacji podczas otwierania drzwi dzięki doskonałej elastyczności. Trwała struktura: mini-blokada składa się z mocnej metalowej obudowy z rolkową warstwą pośrednią z polipropylenu, ognioodporna, odporna na korozję i trwała, jest gładka, można ją otwierać i zamykać ponad 50 000 razy.

Do obsługi nie są wymagane uchwyty ani przyciski, aby wygodnie otworzyć drzwi. Konstrukcja bez uchwytu: naciśnij drzwi do otwierania – blokada luzuje drzwi; naciśnij drzwi do zamykania – blokada utrzymuje drzwi zamknięte. Ukryty zamek dociskowy do szafek: zestaw z 2 mini blokadami, szafy do sypialni, fałszywych i tępych drzwi takich jak szafki kuchenne, lepszy zamiennik wpuszczonych, drzwi na strychu i prawie wszystkie szafki z drzwiami.

Atwa instalacja: wyposażona w śruby do montażu, najpierw zaznaczyć właściwą pozycję, a następnie przymocować blokadę drzwi i klamry PP do szafki za pomocą śrub, aby sprawdzić, otworzyć i zamknąć drzwi, czy jest dobrze zainstalowana.
MarkaRMENOOR #ad
ProducentRMENOOR #ad