Top 10 Gegensprechanlage Mit Türöffner und Klingel – Domofony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DOORLINE

#ad

DoorLine Slim DECT kolor: antracyt firmy Telegärtner Elektronik l Sprytna stacja drzwiowa l za naciśnięciem przycisku z AVM FRITZ! Box połączony z domofonem drzwi l możliwość rozszerzenia do

#ad
DOORLINE #ad - Działa bez połączenia z internetem i płatnych kosztów subskrypcji; domofon zgodny z ochroną danych,. Przemyślane i wykonane przez Telegärtner Elektronik w Niemczech. Eleganckie, ponadczasowe wzornictwo, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów; podświetlane pole do opisu do indywidualnego tworzenia; zamknięta szklana powierzchnia z wbudowanymi przyciskami dotykowymi dzwonka.

Dostarczany w zestawie zasilacz sieciowy 12 v do zasilania; dwa styki przełączające np. Do otwierania drzwi lub dzwonka do drzwi; możliwość rozszerzenia o SwitchBox SB- 442 do wewnętrznych styków przełączających; szybki i łatwy montaż na istniejącej puszce podtynkowej lub opcjonalnej ramie natynkowej. Domofon do fritz! box; brak połączenia kablowego pomiędzy doorline Slim DECT a FRITZ!Box; interkomy i otwieranie drzwi za pomocą istniejących telefonów lub bezpośrednio za pomocą smartfona.

Rozmowa przy drzwiach jest bezpośrednim połączeniem telefonicznym/smartfonem; telefon zastępuje dzwonek; integracja w kilka sekund, jak telefon bezprzewodowy; nieskomplikowane doposażenie, ponieważ w najprostszym przypadku do zasilania potrzebne są tylko dwa przewody. Np. Przesyłanie zdjęć z drzwi wejściowych bezpośrednio na FRITZ!Fon przy użyciu odpowiedniej kamery IP.
MarkaDOORLINE #ad
ProducentTelegärtner Elektronik #ad
Wysokość2.76
Długość11.61
Szerokość7.28
Numer części150725
Model150725
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. TMEZON

#ad

Podgląd na żywo i rozmowy za pośrednictwem aplikacji, aplikacja/Swipe Card Unlock, interkom z otwieraczem, komunikat o ruchu, TMEZON Wideodomofon WLAN, 1080p z kamerą, ekran dotykowy IP 7", 2 przewody

#ad
TMEZON #ad - Automatyczna migawka lub nagrywaniepo naciśnięciu przez odwiedzających dzwonek do drzwi, kamera automatycznie wykonuje migawkę lub nagranie wideo i zapisuje je na karcie micro SD obsługa do 256 GB, nie wchodzi w zakres dostawy. Bezpłatna aplikacja to "TuyaSmart". Jest bardzo wygodna i elastyczna. Odblokowanie można odblokować, wycierając kartę identyfikacyjną, aplikację i ekran.

W zakres dostawy wchodzi 8 odznak. 7-calowy ekran dotykowy lcd i mini dzwonek do drzwi 1080pekran dotykowy hd 1080p o smukłej konstrukcji, można zobaczyć, zapewnia znacznie wyraźniejszy obraz niż inne. Utwórz grupę rodzinną w aplikacji, dzięki czemu możesz otrzymać wszystkie informacje na żywo i powiadomienia za pośrednictwem aplikacji. Możesz otworzyć drzwi w dłoni! może być używany w mieszkaniach, gdy odwiedzający naciśnie dzwonek do drzwi, telefon otrzyma powiadomienie o aplikacji, willach, możesz zobaczyć, budynkach użyteczności publicznej.

Wykrywanie ruchu i udostępnianie urządzenia rodzinie gdy tylko obcy przejdą obok twoich drzwi, otrzymasz powiadomienie na telefonie, możesz udostępnić urządzenie członkowi rodziny, a na karcie SD zostanie również nagrane wideo lub obraz. Jeśli chcesz więcej, dodaj odznakę 125 kHz. Dzwonek do drzwi z kamerą, obsługa wifi połączenia z Internetem, szerokokątny kąt 126º i wbudowany czujnik podczerwieni, co dzieje się również w nocy na zewnątrz. Odblokowanie 3 w 1 ten domofon z otwieraczem drzwi jest wyposażony w kilka metod odblokowywania. Nagranie można w każdej chwili sprawdzić za pomocą smartfona.
MarkaTMEZON #ad
ProducentTMEZON #ad
Wysokość6.3
Długość2.36
Waga2.09
Szerokość2.36
Numer częściMZ-M710+MZ-D10
ModelMZ-M710+MZ-D10

3. Siedle & Söhne

#ad

Jeden kawałek, Siedle&Söhne telefon domowy analogowy HTA 811-0 W biały 4015739399765

#ad
Siedle & Söhne #ad - Kolor: biały. Nadaje się do wszystkich wcześniejszych telefonów Siedle w technologii wielodrutowej. Analogowy telefon domowy do wymiany i rozbudowy istniejących domofonów Siedle w technice 6+N lub oszczędności przewodów. Z wyłącznikiem połączeń. Rodzaj montażu natynkowy.
MarkaSiedle & Söhne #ad
Waga0.49
Numer częścilocalization_B01BKR2X3S

4. Balter

#ad

BALTER EVO wideodomofon ekran dotykowy 7 cali stacja do drzwi do 2 dzwonków do domu rodzinnego magistrala 2-przewodowa kamera szerokokątna 150°

#ad
Balter #ad - Dzięki solidnemu wykonaniu i szlachetnym materiałom będziesz długo cieszyć się ponadczasowym wzornictwem urządzenia. Kompletny zestaw do domu dwurodzinnego: dzięki temu kompletnemu zestawowi w mgnieniu oka wyposażysz swój dom dwurodzinny w wydajny wideodomofon. Nowoczesna technologia magistrali 2-przewodowej i zapewnia szybką instalację – dzięki najnowocześniejszej technologii magistrali 2-przewodowej wystarczą tylko 2 przewody, aby jednocześnie przesyłać wideo, audio i prąd.

Dzięki temu twój nowy wideodomofon EVO można zainstalować w mgnieniu oka. Funkcja interkomowa | możliwość rozszerzenia o inne monitory: pozostań w kontakcie! Możesz rozszerzyć swój wideodomofon EVO o maksymalnie 2 dodatkowe monitory w każdym mieszkaniu. Istniejące już druty starego urządzenia można najczęściej nawet dalej używać: dzięki temu instalacja jest dziecinnie prosta. Dzięki funkcji noktowizyjnej dzięki wbudowanej białej lampce LED widzisz wizytę wyraźnie i wyraźnie nawet w całkowitej ciemności.

Wysokiej jakości stacja drzwiowa jest wyposażona w podświetlany znak dzwonka. Kompletny zestaw evo składa się z dwóch monitorów 7" z ekranem dotykowym, ponadczasowej eleganckiej stacji do drzwi z 2 przyciskami dzwonka i modułu zasilania. 2 x pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7" i nowoczesna i elegancka stacja drzwiowa: zobacz, kto stoi przed drzwiami: dzięki wideodomofonowi EVO możesz cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem i komfortem. Dzięki temu możesz zacząć i cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem dzwonka do drzwi EVO. Dzięki temu za pomocą naszego wideodomofonu rozpoznasz również gości, którzy nie stoją bezpośrednio przed kamerą.
MarkaBalter #ad
ProducentBalter #ad
Waga4.41
Numer częściSB-122
ModelAK3-AT1-GL-M-X

5. DoorBird

#ad

Doorbird Zestaw D2101V + A1061W – wideodomofon IP czytnik identyfikatorów RFID + dzwonek do drzwi

#ad
DoorBird #ad - Kompatybilny z systemem iOS / Android. Zdalne sterowanie dostępem. Zintegrowany czytnik kart RFID. System sieciowy. Najwyższe bezpieczeństwo.
MarkaDoorBird #ad
ProducentDoorbird #ad
Wysokość1.93
Długość9.96
Waga3.97
Szerokość5.16
Numer częściKIT D2101V + A1061W
ModelKIT D2101V + A1061W

6. Balter

#ad

BALTER EVO wideodomofon 4 x ekran dotykowy o przekątnej 7 cali magistrala 2-przewodowa stacja do drzwi do domu jednorodzinnego 1 dzwonek do drzwi kamera szerokokątna 150°

#ad
Balter #ad - Funkcja interkomu | pozostań w kontakcie! Korzystasz z wbudowanej funkcji interkomu i możesz komunikować się z członkami rodziny w innych częściach domu. Wysokiej jakości stacja do drzwi jest wyposażona w podświetlaną tabliczkę dzwonka. Dzięki temu można rozpoznać również gości, którzy nie stoją bezpośrednio przed kamerą. Kompletny zestaw evo składa się z czterech 7-calowych monitorów z ekranem dotykowym, ponadczasowej eleganckiej stacji do drzwi z 1 przyciskiem dzwonka i modułu zasilania.

Już istniejące przewody w starej instalacji można najczęściej nawet dalej używać: dzięki temu instalacja jest dziecinnie prosta. Kompletny zestaw do domu jednorodzinnego: dzięki temu kompletnemu zestawowi w mgnieniu oka wyposażysz swój dom jednorodzinny w wydajny wideodomofon. Dzięki temu twój nowy wideodomofon EVO można zainstalować w mgnieniu oka. Dzięki solidnemu wykonaniu i szlachetnym materiałom będziesz długo cieszyć się ponadczasowym wzornictwem urządzenia. 4 x pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7" i nowoczesna i elegancka stacja drzwiowa: sprawdź, kto stoi przed drzwiami: wideodomofon EVO zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort.

Dzięki funkcji noktowizora dzięki wbudowanej diodie LED z białym światłem widzisz wyraźnie i wyraźnie, nawet w całkowitej ciemności. Na smukłym ekranie dotykowym o przekątnej 7" można oglądać filmy na żywo gości i oglądać zapisane filmy i wiele innych. Nowoczesna technologia magistrali 2-przewodowej do szybkiej instalacji – dzięki najnowocześniejszej technologii 2-przewodowej magistrali wystarczą tylko 2 przewody, aby jednocześnie przesyłać wideo, audio i prąd.
MarkaBalter #ad
ProducentBalter #ad
Waga4.41

7. Siedle

#ad

Acier Inoxydable, Siedle und Söhne 210008740-00 CA 812-3 E/W zestaw audio, Blanc

#ad
Siedle #ad - Akcesoria stołowe zts 800-? nie wchodzi w zakres dostawy może być stosowany jako urządzenie stołowe, wtykany sznurek sprężynowy do łatwego montażu. X gł. :. Zestaw audio siedle compact w technice 1+n z funkcjami rozmowy i otwierania drzwi liczba wbudowanych przycisków dzwoniących: 4 każdy zestaw kompaktowy może zostać rozszerzony o dodatkową stację wewnętrzną na każdy przycisk wywołania i uzupełniony o urządzenie sygnalizacyjne poboczne.

Właściwości transformatora tr 603-0: zabezpieczenie termiczne podwójne zaciski przyłączeniowe wtórne kompaktowa konstrukcja. Cechy stacji wewnętrznej hts 811-0: dzwonienie do drzwi jako 3-tonowe przywoływanie piętrowe jako połączenie 2-tonowe w zestawie kompaktowym z ZERT 811-0 X głęb. 53 5 x 89 x 60 zakres dostawy: stacja do drzwi audio siedle Compact stal nierdzewna: 1 telefon domowy Standard: 3 Transformator: 1 Typ produktu: 1 Typ produktu: 3 - dom rodzinny.

83 dba regulowane równoległe przełączanie maks. Głośność dzwonka z zewnątrz bezstopniowo do maks. 1 3 a zabezpieczenie: główne zabezpieczenie termiczne wtórne odporne na zwarcia rodzaj ochrony: ip 20 temperatura otoczenia: 0 °c do +40 °C Jednostka podziału TE: 3 Wymiary mm szer. Zintegrowane wyłączanie połączeń za pomocą regulatora głośności. Cechy stacji drzwiowej ca 812-? : wbudowany głośnik drzwiowy, podświetlane tabliczki z nazwiskiem z przodu, regulowana głośność głosu, podświetlana tabliczka informacyjna na numer domu, wymienne, logo, godziny otwarcia itp.
MarkaSiedle #ad
ProducentSiedle #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga4.41
Szerokość3.94
Numer częścilocalization_B07P3FW7TH
Model210008740-00
Gwarancja2 lata gwarancji.

8. Goliath

#ad

2 x ekran dotykowy biały, szeroki kąt, GOLIATH Wideodomofon Full HD, 1 zestaw do domu rodzinnego, podtynkowa stacja drzwiowa w kolorze srebrnym, aparat 2-megapikselowy, 2-przewodowy magistrala

#ad
Goliath #ad - Umożliwia odbieranie połączeń od gości, komunikowanie się z nimi i otwieranie drzwi na odległość. Centrum serwisowe w niemczech zapewnia dożywotnią pomoc techniczną, dostępną przez telefon lub e-mail oraz 3-letnią gwarancję. Serwis i wsparcie z niemiec z usługą wstępnej konfiguracji: przed wysyłką wszystkie komponenty są do siebie dopasowane i skonfigurowane.

Natychmiastowe wyświetlanie przy dzwonieniu: monitor natychmiast wyświetla obraz kamery w drzwiach. Równolegle powiadomienie na smartfonie. Dzięki 2-przewodowemu okablowaniu wymiana tradycyjnych dzwonków lub starych domofonów jest wyjątkowo prosta. Nie wymaga programowania, gotowy do użycia w ciągu 5 minut. Umożliwia bezpośrednią komunikację z gośćmi i posiada funkcję otwierania drzwi. Kamera full hd o wysokiej rozdzielczości 2 mp zapewnia ostry obraz i ultraszeroki kąt widzenia 180°, takie jak automatyczne nagrywanie migawek i nagrywanie wideo, w połączeniu z ochroną przed manipulacją i solidną konstrukcją zgodnie z normami IP65 i IK07, dzięki czemu odwiedzający są widoczni nawet z daleka.

Kompletny zestaw do domu jednorodzinnego: w zakres dostawy wchodzą dwa białe 7-calowe monitory dotykowe i elegancka stacja drzwiowa w kolorze srebrnym z obudową podtynkową oraz moduł bus i zasilacz sieciowy do całego zasilania. Od 2007 roku firma goliath jest synonimem wysokiej jakości systemów komunikacji drzwiowej. Dla okresów uśpienia można aktywować tryb "Nie przeszkadzać" DND.
MarkaGoliath #ad
ProducentGoliath #ad
Wysokość1.1
Długość10.24
Szerokość6.69
Numer częściAV-BUS-116
ModelAV-BUS-116

9. DOORLINE

#ad

DOORLINE 150800 Classic dalszy rozwój T01/02. Sprawia, że system TK / router staje się domofonem, możliwość rozszerzenia o wideodomofon, biały, 23,4 x 10,4 x 1,7 cm

#ad
DOORLINE #ad - Do otwierania drzwi lub dzwonka; elastyczny montaż podtynkowy lub podtynkowy akcesoria wchodzą w zakres dostawy. Rozmowa przy drzwiach jest bezpośrednim połączeniem telefonicznym/smartfonem; telefon zastępuje dzwonek; nieskomplikowane doposażenie, ponieważ w najprostszym przypadku potrzebne są tylko dwa przewody do zasilania napięciem i przewód telefoniczny do routera.

Np. Rozmowy i otwieranie drzwi za pomocą istniejących telefonów lub bezpośrednio za pomocą smartfona; dalszy rozwój serii Doorline / Telekom T01/02; możliwy montaż poziomy i pionowy; opcjonalnie moduł dzwonka może być używany z jednym lub dwoma przyciskami dzwonka. Przemyślane i wykonane przez Telegärtner Elektronik w Niemczech. Dostarczany w zestawie zasilacz sieciowy 12 v do zasilania; dwa styki przełączające np.

Sprawdzone, ponadczasowe wzornictwo, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów; podświetlane pole do opisywania do indywidualnego projektowania. Działa bez dostępu do internetu i płatnych kosztów abonamentu; programowanie za pomocą połączenia telefonicznego + wybieranie przycisków lub istniejące pudełko FRITZ! Przesyłanie zdjęć z drzwi wejściowych bezpośrednio do FRITZ!Fon przy użyciu odpowiedniej kamery IP.
MarkaDOORLINE #ad
ProducentTelegärtner Elektronik #ad
Wysokość0.67
Długość9.21
Waga0.98
Szerokość4.09
Numer części150800
Model150800
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

10. TMEZON

#ad

Odblokowywanie 4 w 1, aplikacja TuyaSmart, ekran dotykowy IP, TMEZON Wideodomofon Wi-Fi, 10 cali, technologia 4-przewodowa, 1080p, migawka/nagrywanie, noktowizor, dzwonek do drzwi z kamerą

#ad
TMEZON #ad - Automatyczna migawka lub nagrywaniegdy odwiedzający naciśnie dzwonek do drzwi lub wyzwalają wykrycie ruchu, dzwonek radiowy automatycznie wykonuje migawkę lub nagranie wideo i zapisuje je na karcie micro SD obsługa do 256 GB, nie wchodzi w zakres dostawy. Monitor tft o przekątnej 10 cali o smukłej konstrukcji, wbudowanym czujnikiem podczerwieni, noktowizorem, szerokokątnym kątem 115º, deszczem, obsługa dotykowa, obsługa bez użycia rąk, obsługa WiFi z Internetem.

Dzwonek 1080p z kamerą z wodoodporną osłoną, pyłoszczelnym i antyandalizmowym. Można odblokować za pomocą hasła, aplikacji i ekranu. Można podłączyć wszystkie zamki elektroniczne 12 V. Odblokowanie 4 w 1 ten dzwonek do drzwi wideo jest wyposażony w kilka metod odblokowywania. Jeśli chcesz więcej, karty identyfikacyjnej wycierania, dodaj odznakę 125 kHz. Można go połączyć przez wi-fi i używać aplikacji do przeglądu na żywo i zdalnego odblokowywania.

Wideo: https://youtu. Be/8ba_3a3py04. 10-calowy ekran dotykowy ip i dzwonek do drzwi 1080pten zestaw jest wyposażony w dzwonek z kamerą i monitorem. 4-przewodowy wideodomofon z aplikacjądzięki najnowszej technologii ip, twój telefon otrzyma powiadomienie o aplikacji, a nawet zdalnie odblokować za pomocą smartfona w dowolnym miejscu. Wifi 2, 4 g, 4 g i połączenie kablowe ten zestaw interkomowy jest wyposażony w monitor ip i obsługuje tylko wifi 2, a nie 5g.
MarkaTMEZON #ad
ProducentTMEZON #ad
Numer częściMZ-IP-HD108+MZ-VDP-HD130
ModelMZ-IP-HD108+MZ-VDP-HD130