Top 10 Messgerät Luftfeuchtigkeit – Termometry i instrumenty pomiarowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ThermoPro

#ad

3 sztuki, ThermoPro TP49W-3 cyfrowy mini termohigrometr, termometr wewnętrzny, termometr pokojowy, miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem Smiley

#ad
ThermoPro #ad - Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. W salonie, sypialni, biurze i magazynie. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.

Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, pokoju dziecięcym, np. Energooszczędne baterie: 3 x baterie aaa 1, 5 v wchodzą w zakres dostawy; baterie zwykle wystarczają na okres użytkowania od 18 do 24 miesięcy.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.23
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-3-W
ModelTP49-3

2. ThermoPro

#ad

Miernik temperatury i wilgotności powietrza ze wskaźnikiem uśmiechnięcia, higrometr wewnętrzny, do szklarni, ThermoPro TP49 cyfrowy mini termohigrometr, salonu, biały

#ad
ThermoPro #ad - Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, sypialni, pokoju dziecięcym, np.

W salonie, w których przebywasz przez większość czasu, biurze i magazynie. Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%.

Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, śmiejącą się i smutną twarzą, niezależnie od tego, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.36
Długość2.36
Waga0.09
Szerokość1.49
Numer częściTP49
ModelTP49

3. ThermoPro

#ad

Monitor temperatury i wilgotnościomierz dla wygody biura w domu, termometr dla gadów, 2 sztuki, ThermoPro TP49-2 Mały cyfrowy higrometr, termometr wewnętrzny, termometr pokojowy

#ad
ThermoPro #ad - Elastyczny montaż: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Dzięki wbudowanemu magnesowi wewnętrzny higrometr można również przymocować do metalowej powierzchni. Smiley jako wskaźnik komfortu: wilgotnościomierz pokazuje stan klimatu w pomieszczeniu za pomocą trzech symboli z neutralną, niezależnie od tego, śmiejącą się i smutną twarzą, czy wartości poruszają się w zalecanym zakresie lub wymagają działania.

Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -50 ~ 70 stopni Celsjusza, do wyboru w stopniach Celsjusza i Fahrenheita; wilgotność: 10% ~ 99%. Dla zdrowego klimatu w pomieszczeniu: dzięki praktycznemu termometrowi pokojowemu możesz kontrolować temperaturę i wilgotność powietrza dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi i teraz masz kontrolę nad klimatem pomieszczenia w pomieszczeniach, pokoju dziecięcym, w których przebywasz przez większość czasu, np.

W salonie, sypialni, biurze i magazynie. Energooszczędna bateria: 1 x bateria aaa 1, 5 v wchodzi w zakres dostawy; można więc używać termometru bezpośrednio po rozpakowaniu; przy normalnym użytkowaniu bateria wystarcza na 18 do 24 miesięcy.
MarkaThermoPro #ad
ProducentThermoPro #ad
Wysokość2.56
Długość2.17
Waga0.15
Szerokość0.01
Numer częściTP-49-W-2
ModelTP49-2

4. MAVORI

#ad

MAVORI® 2 w 1 higrometr wewnętrzny analogowy i termometr ze stali nierdzewnej | analogowy higrometr i termometr analogowy | miernik wilgotności powietrza wewnątrz zapewnia zdrowy klimat w

#ad
MAVORI #ad - Natychmiastowa gotowość do użycia: miernik temperatury i wilgotności powietrza jest fabrycznie skalibrowany i gotowy do użycia. W razie potrzeby dostępne są śruby do precyzyjnej regulacji. Precyzyjny pomiar bez baterii: nasz analogowy termometr wewnątrz zapewnia niezawodne rezultaty – precyzję dla wymagających klientów.

Kolorowe strefy komfortu pokazują, kiedy zaleca się wentylację lub zwiększenie wilgotności powietrza! Zrównoważony i przyjazny dla środowiska: ten termometr z higrometrem lub areometrem nie zawiera plastiku, a eksploatacja odbywa się bez baterii. Dokładna instrukcja obsługi jest dołączona do hydrometru! Bardzo duży wyświetlacz: wilgotność powietrza i temperatura na termohigrometrze są łatwe do odczytania dzięki analogowemu wyświetlaczowi o wielkości 12 cm.

Wysoka jakość i szlachetność: cała obudowa wraz z podstawą analogowego termohigrometru jest wykonana ze stali nierdzewnej, cyferblat z aluminium, a pokrywa z wytrzymałego prawdziwego szkła. Nasz miernik temperatury i wilgotności powietrza chroni środowisko i oszczędza koszty następcze. Nie nadaje się do sauny! Dzięki temu jest nie tylko trwały, ale również szlachetny w wzornictwie.
MarkaMAVORI #ad
ProducentMAVORI #ad
Waga233
Numer częściUS-HTA-12
ModelUS

5. DOQAUS

#ad

Cyfrowy termohigrometr 3,05", duży ekran LCD z dotykowym podświetleniem, ogrodu, ładowanie typu C, termometr pokojowy do domu, biura, wilgotność powietrza, DOQAUS Termometr z higrometrem wewnętrznym

#ad
DOQAUS #ad - Zapewnia szybszy i dokładniejszy pomiar. Inteligentna konstrukcja z białym podświetleniem termometr wewnętrzny i higrometr jest wyposażony w czuły przycisk dotykowy do podświetlenia tła na lunecie bezpośrednio nad / na górze wyświetlacza o wysokiej rozdzielczości, co ułatwia odczyt. Trzy elastyczne metody umieszczania termometr pokojowy wewnątrz można umieścić bezpośrednio na biurku za pomocą składanego uchwytu z tyłu lub zainstalować na ścianie za pomocą otworów do zawieszenia z tyłu termometru pokojowego i higrometru.

Ulepszony termohigrometr - termometr doqaus z higrometrem wewnętrznym z dokładnym i czułym czujnikiem i 27 dużymi otworami wentylacyjnymi, dokładność wilgotności: ± 2%. Doskonale nadaje się do sypialni, może aktualizować wartości pomiarowe w ciągu 3 sekund. Na przykład: kuchnia, lodówka. Termometr i higrometr wyświetla maksymalną i minimalną wilgotność powietrza oraz zapisy temperatury w każdym czasie i ostatnich 24 HRS. Bateria litowa 200 mah, może być używana przy pełnym naładowaniu przez 2-3 miesiące.

Z baterią litową do wielokrotnego ładowaniatermometr z higrometrem przejmuje system zarządzania ładowaniem typu C, dzięki czemu nie musisz się już martwić o używanie baterii. Dodatkowo, termostatów. Podświetlenie wyłącza się automatycznie po kolejnych 10 sekundach, dzięki któremu można wygodnie włączyć podświetlenie tła przy słabym oświetleniu, co pozwala zaoszczędzić więcej energii. Zakres pomiaru temperatury: -50°c ~ 70°c -58°f ~ 158°f, temperatura jest dokładna do ± 1, pokoju dziecięcego, 1°C, szklarni, wilgotność powietrza 1% ~ 99% RM, biura i piwnicy na wino.
MarkaDOQAUS #ad
ProducentDOQAUS #ad
Wysokość0.59
Długość2.99
Waga0.15
Szerokość2.87
Numer częściHM5
ModelHM5

6. FENSOL

#ad

Szklarni, miernik wilgotności powietrza, cyfrowy mini termometr LCD, Termometr z higrometrem wewnętrznym, salonu, do pokoju dziecięcego, 3 sztuki, biura, termometr pokojowy z wskaźnikiem uśmiechnięcia

#ad
FENSOL #ad - Dzięki wbudowanemu magnesowi higrometr wewnętrzny można również przymocować do metalowej powierzchni. Dokładność pomiaru temperatury: ± 1℃, zakres pomiaru wilgotności wewnątrz i na zewnątrz: 10% RH-99% RH. Zaawansowany czujnik o wysokiej precyzji: wbudowany z dokładnym i czułym czujnikiem termohigrometr aktualizuje temperaturę i wilgotność co 10 sekund; zakres pomiaru temperatury: -10℃~70℃.

Dokładność odchylenia pomiaru wilgotności: ± 5% wilgotności względnej. Jeśli wilgotność powietrza wynosi od 40% do 70%, wilgotnego powietrza w celu odpowiedniego ustawienia nawilżacza lub osuszacza i zapewnienia, pojawia się uśmiechnięta twarz. 3 metody mocowania: termometr pokojowy można postawić na rozkładanej podstawie lub zamontować na ścianie za pomocą otworu do zawieszenia z tyłu. Jeśli wilgotność powietrza jest niższa niż 40% lub wyższa niż 70%, wyświetlany jest niezadowolony, aby szybko powiadomić o stanie suchego/wygodnego, że zawsze będziesz mieszkać w najwygodniejszym otoczeniu.

W sypialni, piwnicy, pokoju dziecięcym, łazience, w których przebywasz przez większość czasu, szklarni itp. Inteligentny cyfrowy termometr-higrometr: mini cyfrowy higrometr posiada 2 symbole. Można wybrać jednostkę cyfrowego higrometru w stopniach Celsjusza lub Fahrenheita. Zasilany przez cr2032 bateria wchodzi w zakres dostawy, czas pracy baterii do 12 miesięcy.
MarkaFENSOL #ad
ProducentFENSOL #ad
Numer częściYZ6050
ModelYZ6050

7. GoveeLife

#ad

Garażu, piwnicy na wino, GoveeLife Cyfrowy termometr, higrometr wewnętrzny z alarmem powiadomień, przechowywanie danych do domu, Bluetooth LCD, monitorowanie temperatury za pomocą aplikacji, higrometr

#ad
GoveeLife #ad - Posiada również 3-stopniowy wskaźnik komfortu: Dry / Comfort / Wet. Duży wyświetlacz lcd: termometr pokojowy goveelife wewnątrz pokazuje temperaturę i wilgotność powietrza oraz maksymalne i najniższe wartości w czasie rzeczywistym na większym ekranie.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściB5104001

8. GoveeLife

#ad

2 lata bezpłatnego zapisywania danych, 1 opakowanie., 1 rok wymiennej betetterii, czujnik temperatury wewnętrznej z wyświetlaczem Ele Ink, GoveeLife H5105 termometr z higrometrem

#ad
GoveeLife #ad - Bezpłatne zapisywanie i eksportowanie danych: ciesz się zdalnym monitorowaniem za pomocą aplikacji GoveeHome przez Bluetooth, w tym przeglądanie 20-dniowych wykresów danych online i eksportem danych z ostatnich 2 lat. Pozostań w kontakcie ze swoim domem: stabilne połączenie Bluetooth za pomocą aplikacji GoveeHome umożliwia monitorowanie danych temperatury i wilgotności powietrza w czasie rzeczywistym w całym domu i bez zakłóceń WiFi.

1 rok wymienny bettery: z niskim zużyciem baterii, cyfrowy termometr z higrometrem o żywotności do 1 roku, a wskaźnik baterii w czasie rzeczywistym przypomina o wymianie baterii w czasie, aby uniknąć ewentualnej utraty zapisów Bettery Included. Odpowiedni dla osób starszych i dzieci. Inteligentna funkcja alarmu: ustaw wstępnie ustawione zakresy temperatury i wilgotności powietrza. Idealnie nadaje się do piwnicy, piwnicy itp. Atwy do odczytania wskaźnik atramentu: termometr GoveeLife Bluetooth z higrometrem wykorzystuje elektroniczny ekran atramentu, co zapewnia wyraźną i wygodną widoczność.

Dzięki odświeżeniu w przypadku zmian można łatwo rejestrować dane w czasie rzeczywistym. Gdy temperatura lub wilgotność powietrza spadną poza zakres, aplikacja GoveeHome pomoże Ci szybciej reagować na nagłe zmiany. Temperatura jest dokładna do ±0, 3℃, a wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej. Ważne jest precyzja: ten termometr z higrometrem bluetooth jest wyposażony w czujnik wyprodukowany w Szwajcarii, który zapewnia precyzyjne pomiary.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Numer częściH5105

9. Fischer

#ad

Fischer precyzyjny higrometr do włosów syntetyczna obudowa ze stali nierdzewnej z Rudaw

#ad
Fischer #ad - Nadaje się optymalnie do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Obudowa ze stali nierdzewnej. Made in Germany. Dokładność z włosia higrometr synthetic.
MarkaFischer #ad
ProducentFischer #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga0.2
Szerokość4.06
Numer częściFischer_122.01
ModelFischer_122.01

10. NOKLEAD

#ad

Higrometr do wnętrz o wysokiej dokładności, NOKLEAD Cyfrowy termohigrometr, przenośny termometr, pomiaru temperatury i wilgotności powietrza do kontroli klimatu w pomieszczeniu biały

#ad
NOKLEAD #ad - Zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza, alergiom, suchej skórze, zapobiegając przeziębieniom, astmie, idealnie nadaje się do monitorowania warunków życia i zdrowia rodziny, pleśni itd. Na lodówce, ladzie, biurze, biurze, pokoju dziecięcym, salonie, przyczepność. Termometr noklead pokazuje dzień i godzinę.

Przejrzysty wyświetlacz lcd, łatwy do odczytania miernik wilgotności powietrza z wyświetlaczem lcd o wielkości 8, można go wszędzie ze sobą zabrać. Wskazówka: brak funkcji podświetlenia. Zasilanie bateryjne i ustawienie czasuz 2 bateriami guzikowymi cr2032, każda bateria wystarcza na 8-12 miesięcy. 3-stopniowy wskaźnik komfortu powietrza miernik wilgotności powietrza z symbolem poziomu wilgotności pokazuje suchy / komfortowy / mokry klimatyzator szybko za jednym spojrzeniem. Dokładność temperatury wynosi ± 1 ℃, podczas gdy wilgotność powietrza wynosi ± 3% wilgotności względnej.

Naciśnij i przytrzymaj przycisk "Set", aby ustawić ustawienie czasu. Jest przenośny i lekki, jak i 24-godzinny; termometr wyświetla temperaturę w stopniach Fahrenheita lub Celsjusza. 30 dni zwrotu pieniędzy, 24 miesiące gwarancji bez zmartwień. Szeroki zakres pomiarowy, 9 ℃ do 60°C i wilgotność powietrza 10% ~ 95%. Inteligentna konstrukcja z 3 uchwytami miernik wilgotności powietrza ma wiele możliwości montażu: stojak na stół, kuchni, magnetyczny tył, pokoju gitarowym, np.
MarkaNOKLEAD #ad
ProducentNOKLEAD #ad
Wysokość0.55
Długość2.76
Waga0.18
Szerokość2.76
Numer części5253M-FR
ModelNK5253