Top 10 Motorikspielzeug Ab 1 Jahr – Sortery i piramidki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEGO

#ad

Zabawka edukacyjna, zestaw rolny, zabawka do sortowania i układania w stos dla niemowląt i małych dzieci w wieku od 1,5 do 3 lat, LEGO 10982 DUPLO My First traktor do owoców i warzyw

#ad
LEGO #ad - Dzieci w wieku przedszkolnym uczą się zabawnie z tą zabawką do układania w stos i sortowaniu kolorów, przyporządkując zabawki owoce i warzywa do odpowiednio zabarwionego wisiorka. Popraw wyobraźnię i zabawę małych budowniczych zabawkami rosnącą marchewką 10981, biomarkt 10983 i ogród ekologiczny 10984 jeszcze więcej.

Ta zabawka edukacyjna lego duplo do ciągników owocowych i warzywnych pomaga małym dzieciom od 1, 5 roku życia poprawić motorykę precyzyjną podczas układania w stos kamieni. Naucz małe dzieci o zdrowym odżywianiu, podczas gdy razem z młodym rolnikiem zbierają owoce i warzywa i bawią się z rodzicami.

Ta edukacyjna zabawka edukacyjna to wspaniały prezent urodzinowy dla małych dzieci od 1, 5 roku życia, który wspiera umiejętności maluchów. Z ruchomym traktorem, klockami do budowy brokułów, 3 różnokolorowymi zawieszkami, pomidorów i ananasów oraz figurką DUPLO dla młodego rolnika.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość3.58
Długość13.94
Waga1.17
Szerokość7.52
Numer części10982
Model10982
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

2. kidsnado

#ad

Little Dutch drewniana tęcza zabawka motoryczna brudny róż

#ad
kidsnado #ad - Zalecenie dotyczące wieku: od 12 miesięcy. 8 arkuszy w różnych kolorach. Materiał: drewno. Wymiary: 11, 5 x 23 x 5 cm. Wspiera kreatywność i motorykę.
Markakidsnado #ad
ProducentLittle Dutch #ad
Wysokość4.53
Długość9.25
Waga2.51
Szerokość1.97
Numer części4463
Model4463

3. Coogam

#ad

Edukacyjna zabawka edukacyjna Montessori dla, przedszkole, gra klasyfikacyjna dopasowująca kolor, Montessori, Coogam Montessori zestaw zabawek do sortowania dinozaurów, zręczność, motoryka precyzyjna

#ad
Coogam #ad - Wszystkie dinozaury mają gładkie wykończenie bez ostrych krawędzi lub rogów dla dzieci. Zestaw zabawek do sortowania dinozaurów: 72 dinozaury w 6 kolorach i 12 z każdego koloru w 6 rodzajach dinozaurów. Idealny dla przedszkolaków lub przedszkolaków do nauki matematyki, wzorów, sortowania, wzmacniania trawy itp.

Z 5 dwustronnymi kartami aktywności, odliczanie, dzieci mogą łatwo dopasowywać kolory, odtwarzanie sensoryczne, numery, rozwijać drobne umiejętności silnika i wiele więcej. Bezpieczne dla dzieci: miska i tongi są wysokiej jakości, dinozaury wykonane z bezpiecznego materiału, który jest bezpieczny dla dzieci do zabawy. Early counting & math concept: for any home school mama or classroom teacher, Święto Dziękczynienia, Boże Narodzenie, the counting dino toy makes a great addition to matemath manipulation teaching.6

6 odpowiednich kolorowych misek, 5 dwustronnych kart aktywności, 2 tongi i jedna torba na struny. Sensory motor development: the fun sorting dinosaur game helps teach colors, different dinosaurs, koordynacji ręka-oczu, percepcji kolorów, and counting. Idealny jako prezent na urodziny, Wschód i wszystkie święta. Różne dinozaury i kolory: 6 rodzajów dinozaurów z żywymi kolorami są bezpieczne dla trawienia dzieci.
MarkaCoogam #ad
ProducentCoogam #ad
Wysokość2
Długość4
Szerokość4
Numer częścipuzzle110
Modelpuzzle110
Gwarancja1 Year Warranty Against Manufacturer Defects

4. Elefantasie

#ad

Elefantasie Zabawka samochód z drewna beżowa możliwość personalizacji z imieniem prezent dla dziecka z grawerunkiem

#ad
Elefantasie #ad - Ten rodzaj wykończenia jest wysokiej jakości i charakteryzuje się wysoką jakością wyglądu i trwałością. Dzieci mogą łatwo chwycić samochód i zwinąć go tam, gdzie tylko zechcą. Wymiary: 15 x 5 x 12 cm. Zabawka samochodowa z kółkami z drewna do chwytania i wbijania w nią w nią mnóstwo zabawy. Na życzenie w drewnie można wygrawerować imię dziecka. Grawerowanie odbywa się za pomocą lasera, który wypala dane w drewnie. W polu "dostosuj teraz" możesz wybrać rodzaj czcionki i zapisać żądane dane.
MarkaElefantasie #ad
ProducentElefantasie #ad
Wysokość4.72
Długość5.91
Szerokość1.97
Numer częściJ 010401 006

5. Mushie

#ad

Mushie Zabawkowy kubek do układania w stos, wieża z 8 kubkami, nie zawiera BPA oryginalny, wyprodukowano w Danii, dla niemowląt i dzieci

#ad
Mushie #ad - Animuj swoje dziecko dzięki tym zabawnym i kolorowym kubkom w różnych kolorach. Kubki do układania w stos są inspirowane wieżą "rundetårn" w Kopenhadze w Danii, a zabawka jest częścią duńskiej kolekcji zabawek Hygge dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

Wyprodukowano w Danii:. W zestawie: 8 kubków do układania w stos materiał: tworzywo sztuczne PP. Rozwija koordynację ręka-oko i wspiera wiele innych umiejętności, takich jak równowaga, siła chwytu itd. W 100% wolne od PCW i ftalanów. Kubki do układania w stos pomagają w rozwoju ciała i mózgu oraz zapewniają wiele godzin zabawy i kreatywności. Kubki do układania w stos firmy Mushie wspierają naukę dziecka.
MarkaMushie #ad
ProducentMushie #ad
Wysokość3.5
Długość3.25
Waga0.35
Szerokość3.25
Numer częściMSC-40
Model2400230
Gwarancjaamazon standard

6. Fisher-Price

#ad

Kolorowy pierścień piramida, Mattel Fisher-Price FHC92

#ad
Fisher-Price #ad - Zabawki dla dzieci od 6 miesięcy. Pięć stabilnych plastikowych pierścieni ustawionych jest na podstawie huśtawki. Podczas układania w stos z kolorową piramidą dziecko w zabawny sposób zapoznaje się z rozmiarami i kolorami i trenuje przy tym swoją koordynację. Dzięki podstawie huśtawki piramidę można kołysać tam i z powrotem. Wspiera te obszary rozwoju: motoryka precyzyjna, postrzeganie zmysłów, ciekawość i zdumienie.
MarkaFisher-Price #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość8.07
Długość6.89
Waga0.55
Szerokość4.92
Numer częściFHC92
ModelFHC92

7. Fisher-Price

#ad

CDC52, wkładania jedna w drugą i odkrywania, dla dzieci od 6 miesięcy, figurkami, liczbami i przedmiotami do układania w stos, FISHER-PRICE Stack & Explore Blocks – 5 kostek ze strukturami

#ad
Fisher-Price #ad - Pięć kostek do układania w stos i wkładania jeden w drugim, od dużych do małych. Zabawki dla dzieci od 6 miesięcy. Liczby, przedmioty i struktury, figurki, kolory, które dziecko może odkryć na każdej kostce. Zdolność myślenia i rozwiązywania problemów jest promowana, gdy dziecko dowie się, jak układać kostki i włożyć je jeden w drugi. Podczas układania w stos wspierana jest motoryka zgrubna i koordynacja ręka-oko dziecka.
MarkaFisher-Price #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość12.99
Długość3.5
Waga0.43
Szerokość3.5
Numer częściCDC52
ModelCDC52
Gwarancja2 lata gwarancji

8. Fisher-Price

#ad

Fisher-Price Fisher Price Piramida W4472 kula do zabawy

#ad
Fisher-Price #ad - Niemowlęta mogą po prostu układać jeden na drugim, włożyć jeden w drugim lub połączyć kubki o takiej samej wielkości w kulę. Klasyk! niemowlęta mogą po prostu układać jeden na drugim, włożyć jeden w drugim lub połączyć kubki o takiej samej wielkości w kulę. Z dzwonkiem. Z dzwonkiem.
MarkaFisher-Price #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość7.09
Długość8.74
Waga0.99
Szerokość5.16
Numer częściFBA_K7166
ModelW4472

9. Manhattan Toy

#ad

Manhattan Toy 200970 Skwish klasyczna zabawka do ćwiczeń

#ad
Manhattan Toy #ad - Od 1978 roku manhattan toy jest godnym zaufania źródłem fantazyjnych zabawek dla niemowląt, znalazłeś bezpieczną zabawkę od prawdziwej firmy i marki, małych dzieci i dzieci w każdym wieku. Wielofunkcyjna zabawka dla dzieci: klasyczna, co jest ważne dla motoryki grubej; lekkie drewniane kołki, wielosensoryczna grzechotka wspiera chwytanie i chwytanie, gładka powierzchnia i elastyczne taśmy ułatwiają chwytanie małych dłoni.

Drewniana zabawka taktyczna w jakości dziedzicznej: skwish classic jest nie tylko bezpieczny, ponieważ bezpieczne dla dzieci farby akrylowe na bazie wody pozostają utwardzone, ale mają również bogate właściwości dotykowe z gładkim rysunkiem słojów. Stojąc nad naszą marką: czytając to, która się nią troszczy.

Drewniana rasa dla niemowląt: skwish jest zaskakująco lekka i umożliwia maluchom łatwe przesuwanie zabawki tam i z powrotem na kołkach, co wytwarza bardzo przyjemny dźwięk grzechotki i pozwala dziecku odkrywać dźwięki oraz uczyć się przyczyny i skutku. Zabawka rozwojowa: skwish może nie sprawić, że każde dziecko stanie się geniuszem matematycznym, ale każde dziecko może cieszyć się swoimi wyjątkowymi cechami rozwojowymi.
MarkaManhattan Toy #ad
ProducentManhattan Toy #ad
Wysokość5.91
Długość5.91
Waga0.21
Szerokość5.91
Numer części200970
Model200970

10. Chicco

#ad

10 filiżanek w różnych rozmiarach i kolorach, 9-36 m, rozwija zdolności logiczne, do sortowania liczb, Chicco Kubki z możliwością układania w stos

#ad
Chicco #ad - Wymiary opakowania: 121 dł. Układanie w stos i liczenie do 10301 x szer. Układanie w stos i wkładanie jeden. X wys. 239 cm. 10 kolorowych kubków z możliwością układania w stos.
MarkaChicco #ad
ProducentChicco #ad
Wysokość4.21
Długość5.94
Waga0.47
Szerokość5.59
Numer części00007511000000
Model00007511000000
Gwarancja6 miesięcy