Top 10 Mouse Apple Compatible – Apple MacBook + Accessories

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Apple

#ad

Apple Magic Mouse: Bluetooth, do ponownego ładowania. Kompatybilny z Mac lub iPad; biały, powierzchnia Multi-Touch

#ad
Apple #ad - W pełni naładowana mysz magic mouse zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas.

Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Kompatybilny z komputerem mac lub ipad – jest natychmiast gotowy do użycia i szybko łączy się z komputerem Mac lub iPadem, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę. Bezprzewodowa, ładowana, praktyczna – magic mouse łączy się bezprzewodowo z Twoim urządzeniem przez Bluetooth.

Malowanie i przewijanie powierzchni multi-touch – dzięki powierzchni Multi-Touch możesz wykonywać proste gesty, takie jak przesuwanie i przewijanie. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac obsługującego technologię Bluetooth z OS X 1011 lub nowszego lub iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym. Ulepszony spód sprawia, że Magic Mouse łatwo przesuwa się po biurku.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.18
Długość8.66
Waga0.22
Szerokość3.15
Numer częściMK2E3Z/A
ModelMK2E3Z/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple – (Niemcy)

2. AE WISH ANEWISH

#ad

AE WISH ANEWISH Mysz Bluetooth do laptopa/iPada/iPhone/Mac iOS 13.3.2 lub nowszych / PC/tablet, cicha mini mysz do systemów Windows/Linux, srebrna, Bluetooth, 3 DPI

#ad
AE WISH ANEWISH #ad - Wskazówki dotyczące podłączenia mac: otwórz bluetooth – naciśnij i przytrzymaj przycisk "conncet" myszy – kliknij przycisk OK bez wprowadzania kodu pinowego. Dwugodzinna ładowarka umożliwia 3-4 tygodnie pracy, kursor jest niedokładny, gdy nie jest używana.

Stabilne i automatyczne połączenie przy każdym otwarciu komputera kompatybilny z Bluetooth 5. 0/4. 0/3. 0/2. 0 Połączenie bluetooth stabilne i szybkie: używaj chipów usa, nie trzeba instalować sterowników ani oprogramowania. Mysz z możliwością ponownego ładowania ze złączem typu c: mysz jest dostarczana z kablem tpy-c do ładowania, którego można używać również podczas ładowania. Proszę naładować mysz po otrzymaniu.

Jeśli nie wiesz, jak podłączyć iPada, wbudowanego zaawansowanego czujnika, zapoznaj się z opisem produktu lub wyślij nam e-mail. Idealna mysz do biura, domu i w czasie wolnym. Wystarczy wyszukać urządzenie Bluetooth i połączyć się z nim. Mysz nie słyszy się podczas klikania, kółko myszy jest ciche podczas obracania. Akumulator myszy może być wyczerpany przez długi czas transportu. Ergonomiczny i wygodny uchwyt.
MarkaAE WISH ANEWISH #ad
ProducentAE WISH ANEWISH #ad
Wysokość0.98
Długość4.33
Waga0.15
Szerokość2.36
Numer częściM01_SML
ModelM01_SML
Gwarancja1

3. LEAPEST

#ad

Cicha mysz biurowa z adapterem USB C, Bezprzewodowa mysz Bluetooth do MacBook Pro/Air/Mac/iPada/laptopa/komputera/komputera stacjonarnego/telefonu – przenośna, mysz bezprzewodowa 2,4 GHz, smukła

#ad
LEAPEST #ad - Ciche kliknięcie i regulowana funkcja szybkiej reakcji - konstrukcja wyciszenia lewego i prawego przycisku redukuje 90% szumów. Jest to idealna mysz do biur, 1200 i 1600, bibliotek i innych miejsc, w których potrzebny jest spokój. Kompatybilność tryb 2, aby grać bezpośrednio.

Najnowsza ulepszona ergonomiczna konstrukcja Ergonomiczna konstrukcja, smukła, lekka, wygodna bezprzewodowa mysz i wygodna w noszeniu. Można go połączyć z urządzeniem za pomocą Bluetooth i za pomocą odbiornika USB 2, 4 GHz z innym urządzeniem. Przed użyciem należy sprawdzić lub zaktualizować system operacyjny. Możliwość ponownego ładowania i energooszczędna konstrukcja mysz jest bezpiecznym i trwałym akumulatorem, dołączony jest kabel do ładowania bez konieczności wymiany baterii.

Tryb bluetooth działa z systemem windows/android/mac os. 3-stopniowa regulacja dpi pomiędzy 1000, aby spełnić różne wymagania. Kliknij dowolny przycisk, mysz przechodzi w tryb uśpienia po 10 minutach bezczynności, aby się obudzić. Wskazówka: tryb bluetooth i tryb 2, 4 G nie mogą być używane jednocześnie. Wystarczy podłączyć odbiornik USB, Windows 10 lub nowszy; MacOSX 1010 lub nowszy; ipad OS 13 lub nowszy/Android 5.
MarkaLEAPEST #ad
ProducentMAIRX #ad
Wysokość1.57
Długość4.72
Szerokość2.76

4. Macally

#ad

Macally Cicha mysz USB do laptopa/komputera stacjonarnego z systemem Windows lub Apple Mac – z czujnikiem optycznym i przełącznikiem DPI – prosta i wygodna mysz komputerowa z kablem biała

#ad
Macally #ad - Działa bezproblemowo na wszystkich platformach i jest wspaniałą i niedrogą alternatywą dla myszy Apple lub uzupełnienie komputera, laptopa lub komputera stacjonarnego. Smukła, elegancka i wygodna: niezależnie od tego, nasza mysz jest wygodna w obsłudze.

Uniwersalna kompatybilność z mac lub pc: plug and play, nie wymaga sterowników. Zajmuje bardzo mało miejsca ze względu na swoją kompaktową naturę z dodatkowym bonusem, czy jesteś prawo- czy leworęcznym, co stanowi piękny akcent wizualny w Twoim miejscu pracy. Jest nagrodzony niezawodnością i spójnością, podczas gdy hałas kliknięcia jest zredukowany o 90%. Natychmiastowe ustawienie dpi 800, 1200, 1600 lub 2400 DPI ots na cale wystarczy nacisnąć przycisk DPI na naszej myszy optycznej.

Wydajna i cicha: jeśli szukasz niezawodnej i łatwej w obsłudze myszy komputerowej, która nie ma niepotrzebnych/skomplikowanych funkcji i przycisków, to nasza przewodowa mysz jest odpowiedzią. Baterie nie są wymagane i stabilne połączenie kablowe: kabel usb a o długości 1, 5 m ma idealną długość dla myszy USB i jest wystarczająco długi, aby pomieścić prawie wszystkie konfiguracje komputerowe bez opóźnienia. Idealny zamiennik myszy Apple lub komputerowej.
MarkaMacally #ad
ProducentMace Group Inc / Macally Peripherals #ad
Wysokość1
Długość2.8
Waga0.16
Szerokość4.21
Numer częściDYNAMOUSE
ModelDYNAMOUSE

5. Logitech

#ad

Kompatybilna z komputerami PC, płynna śledzenie, laptopami,, bateria 18 miesięcy, Mac, kompaktowa, bezprzewodowa, mobilna, Logitech M240 Cicha mysz Bluetooth, ChromeOS, do systemu Windows, macOS

#ad
Logitech #ad - Wygodna, wygodna w podróży konstrukcja: przenośna mała mysz obsługiwana oburęcznie zmieści się w każdej kieszeni, jest odpowiednia dla prawej i lewej ręki i umożliwia naturalną postawę. Paruj i graj: dzięki szybkiej i prostej technologii bezprzewodowej Bluetooth możesz w ciągu kilku sekund połączyć się z tą cichą, bezprzewodową myszką – nie jest wymagany klucz sprzętowy ani podłączenie.

Wysoka żywotność baterii: do 18 miesięcy pracy baterii z energooszczędną funkcją automatycznego uśpienia, dzięki czemu można dłużej pracować do momentu wymiany baterii 2. Mniej hałasu, więcej koncentracji: cicha mysz z 90% zmniejszonym hałasem kliknięcia i tym samym uczuciem klikania, minimalizując hałas i zakłócenia uwagi dla Ciebie i Twojego otoczenia 1. Duży zasięg: niezawodna bezprzewodowa mysz Bluetooth o dużym zasięgu działa w odległości do 10 m od komputera 3.

Części z tworzywa sztucznego myszy komputerowej m240 Silent są wykonane z certyfikowanego, pochodzącego z recyklingu tworzywa sztucznego 48% dla grafitu i 37% dla Off-White i Rose 7. Certyfikat neutralny pod względem emisji CO2. Działa na wielu platformach: ciesz się bezproblemową kompatybilnością z systemem Windows, ChromeOS, Linux, macOS, iPadOS i Android; posiada również certyfikat "Works with Chromebook".
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.54
Długość3.9
Waga0.16
Szerokość2.36
Numer części910-007120
Model910-007120

6. QYFP

#ad

ładowalna, kompatybilna z MacBook Pro/Air/Android/iOS tabletem/laptopem/PC/Mac/komputerem, srebrna, bezprzewodowa mysz, QYFP Mysz Bluetooth, lekka

#ad
QYFP #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Wskazówka: wymagania systemowe BT4. 0: windows 8. 0, windows 10 lub nowszy; MacOSX 1010 lub nowszy; ioS 13 lub nowszy/Android 5. 0 lub nowszy. Tryb bluetooth jest dostępny dla systemów windows/android/Mac OS. Kompatybilność: kompatybilny z ponad 99% urządzeń bluetooth.

Automatyczny tryb oszczędzania energii: wbudowany akumulator, długa żywotność. Wbudowany akumulator, łatwe ładowanie za pomocą kabla micro USB, gdy komputer jest wyłączony lub odbiornik zostanie odłączony. Jeśli mysz nie jest używana przez osiem minut, przełącza się w tryb uśpienia i można ją obudzić, nie wymaga dodatkowych baterii AAA. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia całodzienny komfort w pracy i zabawie, przenośność i kieszonkowy format są idealne do podróży, a cicha konstrukcja pozwala uniknąć irytujących kliknięć.

Konstrukcja z redukcją szumów: przyciski "bezszumowe" powodują ciche kliknięcie, dzięki czemu nie musisz się martwić o przeszkadzanie innym, zwłaszcza gdy inni członkowie rodziny odpoczywają w domu, dzięki czemu możesz skupić się na pracy. Przed użyciem należy sprawdzić lub zaktualizować system operacyjny. Serwis gwarancyjny: qyfp oferuje 24-godzinny serwis online. Funkcja automatycznego wyłączania pomaga oszczędzać energię. Ergonomiczna konstrukcja: dobra technologia powlekania powierzchni zapewnia uczucie podobne do skóry.
MarkaQYFP #ad
ProducentQYFP #ad
Wysokość0.01
Długość4.45
Szerokość2.28
Numer częściP014
Gwarancja1

7. Apple

#ad

Magic Mouse – czarna powierzchnia Multi-Touch ​, USB, Apple

#ad
Apple #ad - Zasilanie przez wiele tygodni – wbudowana bateria wytrzymuje niewiarygodnie długi czas. Wymagania systemowe – wymaga komputera mac obsługującego technologię Bluetooth z OS X 1011 lub nowszego lub iPada z iPadOS 13. 4 lub nowszym.

Malowanie i przewijanie powierzchni multi-touch – dzięki powierzchni Multi-Touch możesz wykonywać proste gesty, takie jak przesuwanie i przewijanie. Kabel do ładowania wchodzi w zakres dostawy – jest dostarczany z tkanym kablem USB C na Lightning, który jest podłączony do komputera Mac w celu ładowania i parowania. Dzięki wbudowanej baterii do ponownego ładowania nie potrzebujesz już pojedynczych baterii do wymiany. Bezprzewodowa, ładowana, praktyczna – magic mouse łączy się bezprzewodowo z Twoim urządzeniem przez Bluetooth.

Ulepszony spód sprawia, że Magic Mouse łatwo przesuwa się po biurku. Kompatybilny z komputerem mac lub ipad – jest natychmiast gotowy do użycia i szybko łączy się z komputerem Mac lub iPadem, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć pracę. W pełni naładowana mysz magic mouse zasila prąd przez około miesiąc, ale również dłużej.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość0.98
Długość9.45
Waga0.22
Szerokość27.17
Numer częściMMMQ3Z/A
ModelMMMQ3Z/A
Gwarancja12 Miesięcy

8. AE WISH ANEWISH

#ad

Mini mysz bezprzewodowa do systemu Windows/Linux/Mac, Mysz Bluetooth do Mac/iPad/iPhone iOS13 i nowszy/komputer z systemem Android, bezgłośna, do ponownego ładowania, Bluetooth, regulowana 3 DPI

#ad
AE WISH ANEWISH #ad - Idealna mysz do biura, domu i w czasie wolnym. Mysz z możliwością ponownego ładowania ze złączem typu c: mysz jest dostarczana z kablem typu c do ładowania, kursor jest niedokładny, automatyczna funkcja czuwania, a Bluetooth zostanie odłączony.

Ergonomiczny i wygodny uchwyt. Stabilne i automatyczne połączenie przy każdym otwarciu komputera kompatybilny z Bluetooth 5. 0/4. 0/3. 0/2. 0 Powłoka powierzchni zapewnia miękki dotyk. Super kompatybilność: kompatybilny z Windows, Asus, Mac OS X nie dla Mac OS 1013. 3 i mojave, tablet, android i linuxMacbook, Lenovo, iPad / iPhone IOS13 .1. 2 lub nowszym, HP, Surface itd. Ciche kliknięcie: zmniejsz hałas nawet o 90%. Wystarczy wyszukać urządzenie Bluetooth i połączyć się z nim.

Dzięki 3 regulowanym poziomom dpi 800-1200-1600 dpi można swobodnie sterować prędkością myszy, łatwa do przechowywania w torbie na laptopa, a kształt umożliwia korzystanie z niej dla osób lewo- i praworęcznych. Wskazówki dotyczące podłączenia mac: otwórz bluetooth – naciśnij i przytrzymaj przycisk "conncet" myszy – kliknij przycisk OK bez wprowadzania kodu pinowego. Akumulator myszy może być wyczerpany przez długi czas transportu.
MarkaAE WISH ANEWISH #ad
ProducentAE WISH ANEWISH #ad
Wysokość0.98
Długość4.33
Waga0.15
Szerokość2.36
Numer częściCOM10017
ModelM01
Gwarancja24 Miesięcy

9. Logitech

#ad

Android, leicht, leise Klicks, iPadOS, Easy-Switch für Windows, macOS, mobil, anpassbare Taste, Logitech Pebble Mouse 2 M350s schlanke kabellose Bluetooth-Maus, ChromeOS, Grafit

#ad
Logitech #ad - In aller stille großen eindruck machen: ihre arbeit soll für sie sprechen – nicht Ihre Klicks: Pebble Mouse 2 M350s ist eine leise Maus mit Silent Touch Technologie für 90 Prozent weniger Klickgeräusch3. Länger durchhalten: die kabellose maus bietet viele Stunden Nutzung, 2 Jahre Batterielebensdauer4 und einen automatischen Energiesparmodus für sorgenfreie Nutzung; Batterie im Lieferumfang enthalten.

Zeit sparen: personalisierung der mittleren taste mit der Logi Options+ App 2 für noch mehr Effizienz mit der Pebble Mouse 2. Langeweile weg: mit schlankem design, mehreren farben und smarterer Technologie: Mit dieser Bluetooth-Maus aus der Pebble 2 Kollektion können Sie Ihre Persönlichkeit zum Ausdruck bringen und ein Statement machen. Niemals gewöhnlich, ihr begleiter überall: durch ihr minimalistisches, abgerundetes Design ist die mit recyceltem Kunststoff1 hergestellte Pebble Mouse 2 M350s schlank, leicht und mobil. Shortcuts für ihre Lieblings-Apps, darunter WhatsApp und Spotify.

Umweltfreundliche verpackung: die verpackung von pebble Mouse 2 M350s einschließlich Produktverpackung stammt aus FSC-zertifizierten Wäldern und anderen kontrollierten Quellen; Zertifiziert CO2-neutral. Einfaches wechseln zwischen 3 geräten: bluetooth-verbindung betriebssystemübergreifend Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS mit bis zu 3 kabellosen Geräten, Gerätewechsel mit Easy-Switch Taste der Maus. Elegantes design für ein gutes gewissen: die Kunststoffteile der Pebble Mouse 2 M350s Bluetooth-Maus enthalten mindestens 58 Prozent zertifizierten recycelten Kunststoff1.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.05
Długość4.2
Waga0.17
Szerokość2.31
Numer części920-012239
Model910-007015

10. Logitech

#ad

Laptopami,, kompaktowa, do systemu Windows, kompatybilna z komputerami PC, płynna śledzenie, bezprzewodowa, macOS, mobilna, bateria 18 miesięcy, Mac, ChromeOS, Logitech M240 Cicha mysz Bluetooth

#ad
Logitech #ad - Wysoka żywotność baterii: do 18 miesięcy pracy baterii z energooszczędną funkcją automatycznego uśpienia, dzięki czemu można dłużej pracować do momentu wymiany baterii 2. Wygodna, wygodna w podróży konstrukcja: przenośna mała mysz obsługiwana oburęcznie zmieści się w każdej kieszeni, jest odpowiednia dla prawej i lewej ręki i umożliwia naturalną postawę.

Części z tworzywa sztucznego myszy komputerowej m240 Silent są wykonane z certyfikowanego, pochodzącego z recyklingu tworzywa sztucznego 48% dla grafitu i 37% dla Off-White i Rose 7. Mniej hałasu, więcej koncentracji: cicha mysz z 90% zmniejszonym hałasem kliknięcia i tym samym uczuciem klikania, minimalizując hałas i zakłócenia uwagi dla Ciebie i Twojego otoczenia 1. Działa na wielu platformach: ciesz się bezproblemową kompatybilnością z systemem Windows, ChromeOS, Linux, macOS, iPadOS i Android; posiada również certyfikat "Works with Chromebook".

Certyfikat neutralny pod względem emisji CO2. Paruj i graj: dzięki szybkiej i prostej technologii bezprzewodowej Bluetooth możesz w ciągu kilku sekund połączyć się z tą cichą, bezprzewodową myszką – nie jest wymagany klucz sprzętowy ani podłączenie. Duży zasięg: niezawodna bezprzewodowa mysz Bluetooth o dużym zasięgu działa w odległości do 10 m od komputera 3.
MarkaLogitech #ad
ProducentLogitech #ad
Wysokość1.54
Długość3.9
Waga0.16
Szerokość2.36
Numer części910-007119
Model910-007119