Top 10 Stöcke Für Senioren – Kijki pomagające w ubieraniu się

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. medi

#ad

Medi Big Butler | praktyczna pomoc przy zakładaniu pończoch uciskowych i pończoch | nadaje się do dużych rozmiarów pończoch

#ad
medi #ad - Została zaprojektowana tak, aby sprostać wymaganiom regularnego użytkowania. Jest to szczególnie przydatne, jeśli musisz codziennie nosić pończochy uciskowe lub zmieniać je. Minimalizuje wysiłek i obciążenie, szczególnie dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

Uniwersalne dopasowanie: pomoc do zakładania jest zaprojektowana tak, aby pasowała do różnych rozmiarów pończoch uciskowych. Ergonomiczne: uchwyty naszej pomocy do zakładania są ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić wygodną i stabilną obsługę. Atwe zakładanie: nasza pomoc do zakładania została zaprojektowana, aby ułatwić często żmudne zakładanie ciasnych pończoch uciskowych.

Zapewnia wszechstronne rozwiązanie spełniające różne wymagania. Wysokiej jakości materiał: nasza pomoc do zakładania jest wykonana z wytrzymałego materiału, który umożliwia długotrwałe użytkowanie. Oszczędność czasu: dzięki zastosowaniu naszej pomocy do ubierania zaoszczędzisz czas i wysiłek. Ułatwia to stosowanie i zmniejsza obciążenie rąk.
Markamedi #ad
ProducentMEDI #ad
Wysokość0.01
Długość0.01
Waga0.66
Szerokość0.01
Numer części6900102
Model6900102

2. MEDca

#ad

Pomoc przy zakładaniu w pełni regulowana dla długich długości do 72 cm – łatwe zakładanie i zdejmowanie ubrań, pomoc w zakresie zdrowia w domu

#ad
MEDca #ad - Użyj pręta do zakładania spodni, spódnic lub jako pomoc do skarpet, bielizny i T-shirtów. Atwy w użyciu zamek utrzymuje drążek na żądanej wysokości. Jakość premium: bez cienkiego drewnianego trzonka ani tanich metalowych haków: nasza pierwszorzędna długa pomoc do zakładania jest nie tylko regulowana, ale posiada również metalowy trzonek zapewniający bardzo długą trwałość.

Regulowany drążek zmniejsza zginanie się w biodrach, gdy potrzebna jest dodatkowa długość. Haki są wzmocnione i nie są w dotyku jak zakrzywiony wieszak na ubrania. Można go złożyć do małych i kompaktowych: po złożeniu drążek mierzy tylko 48 cm, co ułatwia przechowywanie w szafkach lub szufladach w zasięgu ręki. Atwe dopasowanie do kaŻdego rozmiaru: w przeciwieństwie do innych przyrządów do zakładania na rynku, nasz pręt można w pełni regulować, dzięki czemu nigdy nie jest zbyt długi ani za krótki, ale zawsze ma odpowiedni rozmiar.

Lekki i trwały duży haczyk z tworzywa sztucznego chroni materiały i ubrania. Przywraca niezależności podczas zakładania na dzień. Inne funkcje to ściągacz zamka błyskawicznego i haczyk na przeciwległym końcu. W ten sposób chcemy mieć pewność, że ta pomoc będzie służyła przez całe życie. Koniec z niewygodnym zginaniem lub rozciąganiem: nareszcie istnieje zalecana przez terapeutów pomoc do zakładania dla pacjentów po operacjach bioder, kręgosłupa lub kolana.
MarkaMEDca #ad
ProducentMEDca #ad
Waga0.37
Numer częściDressingStick1
ModelBD13936

3. Dioche

#ad

Dla osób starszych czarna, Clip-and-Pull pomoc w zakładaniu pasków do spodni, pomoc w zakładaniu spodni, regulowana, pomoc w zakładaniu spodni

#ad
Dioche #ad - Regulowana długość: szerokość drążka do ciągnięcia wynosi 2, wysokiej jakości srebrny metalowy klips, 5 cm, regulowana długość, wysoka siła gryzenia, można zamocować ubrania bez uszkodzeń.

Szerokie zastosowanie: spodnie z paskami są lekkie i łatwe w obsłudze, idealnie nadają się do podciągania bokserek, spódnic, spodni z szerokimi nogawkami i wieloma innymi. Nadaje się dla osób starszych: pomoc do ciągnięcia to praktyczny przyrząd do noszenia w spodniach specjalnie dla osób starszych i osób z ograniczeniami ruchu. Wygodne użytkowanie: paski do noszenia spodni zostały zaprojektowane specjalnie dla osób z problemami z kręgosłupem lub biodrami i są bardzo wygodne i praktyczne. Sposób zastosowania: zamocuj klips na pasie spodni lub spódnicy, można go podnieść jedną ręką bez schylania się, co ułatwia życie.
MarkaDioche #ad
ProducentDioche #ad
Numer częściDioche2xw8eba9o31203-11

4. Brrnoo

#ad

Odpinana, przyrząd do usuwania skarpet, niepełnosprawnych, osób starszych, dla seniorów, Lan ściągacz do butów z długim trzonkiem, pomoc w zakładaniu, przenośne skarpety do zakładania butów, długa skarpeta

#ad
Brrnoo #ad - Każda krawędź ma gładką, wytrzymały materiał abs, zaokrągloną powierzchnię, aby zapobiec zaczepieniu się i pęknięciom w skarpetach i zużytym bucie. Może nie tylko pomóc pacjentom zapalenia stawów, ale może być również stosowany jako pomoc dla osób niepełnosprawnych.

Atwe w obsłudze narzędzie pomocnicze do skarpet ułatwia zakładanie. Yżka do butów na jednym końcu pomaga wprowadzić piętę w butach, kozakach i kapciach, za pomocą których można bez wysiłku założyć skarpetki, buty, dzięki czemu nie musisz się schylać i sięgać. Pałeczki opatrunkowe są użytkownikami o ograniczonej mobilności. Na przeciwległym końcu znajdują się haczyki, spodnie i topy. Trwała konstrukcja, zdejmowana łyżka do butów jest wyjątkowo trwała i łatwa do czyszczenia.

Wielofunkcyjna łyżka do butów z długim uchwytem, wysuwana pomoc do zakładania z łyżeczką do butów ułatwia zakładanie stóp i głów. To proste narzędzie może ułatwić ubieranie. Atwa do zdejmowania w podróży, wyjątkowy design, podzielony na 4 części; zdejmowana łyżka do butów bez problemu zmieści się w torebce, bagażu podręcznym lub torbie do noszenia w podróży i do kompaktowego przechowywania.
MarkaBrrnoo #ad
ProducentBrrnoo #ad
Numer częściBrrnoo0zbx1ng6fy1253

5. Tbest

#ad

Górne urządzenie pomocnicze dla osób starszych, pomoc w ubieraniu, pomoc dla osób niepełnosprawnych i wsuwanych, laski, ubrań, Ściągacz do spodni, ruchliwości, butów, klipsów, do zakładania spodni

#ad
Tbest #ad - Upewnij się, że będzie pasował, wpisując numer modelu. Dla ludzi: zaprojektowany dla osób z problemami z plecami lub pośladkami, ciąży, bardzo odpowiedni dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, urazach, osób starszych i bólu pleców. Przymocuj klips do paska spodni lub spódnicy, możesz go podnieść jedną ręką, bez schylania się. Wsparcie osób niepełnosprawnych podczas noszenia spodni, bardziej niezawodne. Pomóż osobom niepełnosprawnym nosić spodnie, bardziej niezawodnie.
MarkaTbest #ad
ProducentTbest #ad
Numer częściTbestw1eimt0v4a
ModelTbestw1eimt0v4a

6. TMISHION

#ad

Pomoc w noszeniu, stop, pomoc w noszeniu, pomoc w zakładaniu, regulowana długość, narzędzia do noszenia dla niepełnosprawnych, Spodnie pomocnicze do zakładania, z poliestru, pasek pomocny w noszeniu

#ad
TMISHION #ad - Pasek do noszenia spodni: pasek do noszenia spodni, bokserek, idealny do bielizny, miękkich spodni z szerokimi nogawkami, kombinezonów, nie nadają się do spodni, które są niezawodne w użyciu. Przymocuj klips wspomagający pasek do paska spodni lub spódnicy, a następnie możesz go podnieść jedną ręką bez schylania się.

Wspieranie osób niepełnosprawnych podczas noszenia spodni, jeśli jesteś typem, chcesz mieć możliwość samodzielnej pomocy w tej dziedzinie, zanim poprosisz o pomoc, zamiast prosić rodzinę o pomoc, który walczyłby z tymi spodniami przez dwie godziny, bez bałaganu, bez kłopotów. Atwy w użyciu: krok pierwszy: przymocuj klips do spodni, lekkie i praktyczne, możesz łatwo nosić spodnie jedną ręką, krok trzeci: podciągnij spodnie, unikaj schylania się, krok drugi: włóż stopy do spodni, łatwe do postawienia. Bez stresu, to jest to bardzo dobre dla Si. Ktoś z trudnościami w poruszaniu się, który pomaga osobom z problemami z plecami, piżamy, spódnic, biodrami lub niepełnosprawnością nosić spodnie, spodni do biegania, spodni i innych materiałów.

Pomoce do zakładania spodni z wysokiej jakości poliestru i klipsów ze stopu o dużej sile gryzienia mogą skutecznie chwycić ubrania bez ich uszkodzenia. Pomoc w ubieraniu się dla niepełnosprawnych osób starszych w życiu codziennym: spodnie z paskami doskonale nadają się do podnoszenia bielizny, spodni do biegania, spódnic, bokserek, piżamy itp. Które mogą przynieść Ci duży komfort. Spodnie zaprojektowane specjalnie dla osób z problemami z plecami lub biodrami.
MarkaTMISHION #ad
Numer częściTMISHION0zbavx8rs9419-13

7. plplaaoo

#ad

Dla seniorów, zdejmowana, metalowa łyżka do butów z długim uchwytem dla seniorów, skarpetki, kobiet i dzieci, niepełnosprawnych, pomoc w zakładaniu butów, osób starszych, Łyżka do butów, przenośne buty

#ad
plplaaoo #ad - Trwały materiał - trwała konstrukcja, zdejmowany ściągacz do butów jest wyjątkowo trwały i łatwy do czyszczenia. Przeciwległy koniec jest wyposażony w haczyki do przebierania, aby nosić buty Ściągacz do butów z jednym końcem pomaga utrzymać piętę w butach, dzięki którym można bez wysiłku założyć skarpety, butach i kapciach, spodnie i topy.

Ywopłot na buty specjalnie dla dzieci, dorosłych i osób starszych, gdziekolwiek ich potrzebujesz. Wygoda - wielofunkcyjna łyżka do butów z długim uchwytem, wysuwana pomoc przy zakładaniu z łyżką do butów ułatwia zakładanie od stóp do głów. Atwy w użyciu pomocnik do skarpet ułatwia zakładanie. To proste narzędzie może ułatwić życie. Zdejmowana konstrukcja z długim uchwytem Łatwe zdejmowanie w podróży, podzielona na 4 sekcje; zdejmowana ściągaczka do butów bez problemu mieści się w torebce, unikalne wzornictwo, bagażu podręcznym lub torbie transportowej do użytku w podróży i do kompaktowego przechowywania.

Można go używać bez obaw. Nie musisz się schylać, buty, dzięki czemu nie musisz się schylać i sięgać. Każda krawędź ma gładką, wytrzymały materiał abs, zaokrągloną powierzchnię, aby zapobiec powstawaniu haczyków i pęknięć w skarpetkach i zużytych butach. Może nie tylko pomóc pacjentom cierpiącym na zapalenie stawów w różnych zadaniach, dzięki któremu możesz wygodnie nosić buty, ale również jako drążek pomocniczy dla osób niepełnosprawnych.
Markaplplaaoo #ad
Producentplplaaoo #ad
Wysokość0
Długość0
Szerokość0
Numer częściplplaaoo9pegumyi1r

8. TMISHION

#ad

Klips i pomoc do podciągania, pomoc przy podciąganiu spodni dla osób niepełnosprawnych, regulowana pomoc przy zakładaniu, Spodnie z paskiem, pomoc w zakładaniu dla osób niepełnosprawnych, bez zginania

#ad
TMISHION #ad - Pasek do spodni: przymocuj klips do paska spodni lub spódnicy, można go podnieść jedną ręką bez schylania się. Tak, to jest bardzo odpowiedni dla Ciebie. Dressing puller: bez stresu, jeśli jesteś typem, bałaganu, który przez dwie godziny walczy z tymi spodniami, chcielibyś mieć możliwość pomocy w tym obszarze zamiast prosić rodzinę o pomoc, zanim poprosisz o pomoc, bez kłopotów.

Atwa obsługa. Niewielka waga, ok. Profesjonalne narzędzie do zakładania clip-and-pull: specjalnie zaprojektowane dla osób z problemami pleców lub bioder Wyprodukowano z wysokiej jakości materiałów dla wysokiej niezawodności i trwałości. Wspiera osoby niepełnosprawne podczas noszenia spodni. Regulowana pomoc do zakładania dla osób niepełnosprawnych i starszych, piżam, idealna do podciągania bielizny, z paskiem do rękodzielnictwa, spódnic, kombinezonów, miękkich spodni z szeroką nogawką, dla kobiet w ciąży: dla osób z trudnościami ruchowymi, bokserek, spodni do biegania, nie nadaje się do spodni, spodni i innych materiałów.

70 g. Atwy w obsłudze: przymocuj klips do spodni, lekka i praktyczna, można je łatwo nosić jedną ręką, krok drugie: Włóż stopy do spodni, krok trze: Podciągnij spodnie do góry, unikaj schylania się, łatwa do postawienia. Ycie jest o wiele łatwiejsze.
MarkaTMISHION #ad
Numer częściTMISHION4svbepw18h420

9. Zhat

#ad

Pomoc do zakładania, praktyczny kij do ciągnięcia do domu, hak w kształcie litery S, długi uchwyt, bezpieczny

#ad
Zhat #ad - Dual purpose: dual purpose, nie tylko pomoc przy zakładaniu, ale również pomocnik dla osób z niedogodnościami podczas noszenia butów.

Haczyk w kształcie litery s: jeden koniec jest wyposażony w hak w kształcie litery S, aby ułatwić zakładanie butów lub zdejmowanie skarpet. Bezpieczna praktyczna: Gładka powierzchnia chroni delikatne materiały przed zarysowaniami, bezpieczna i praktyczna. Wielofunkcyjny: wielofunkcyjna pomoc przy zakładaniu i zakładaniu butów, pożegnaj się z pomocą innych podczas zakładania i noszenia butów. Długi uchwyt: długi uchwyt jest szybki i wygodny, ma humanizowany design i oferuje wielofunkcyjne zastosowanie.
MarkaZhat #ad
ProducentZhat #ad
Numer częściZhat2ehd4kcamu6034

10. Pilipane

#ad

Regulowany ściągacz, bez zginania, pomoc w ciągnięciu spodni czarna, Przyrząd do spodni i pomoc w spodniach dla osób starszych i seniorów, pomoc przy zakładaniu i ciągnięciu

#ad
Pilipane #ad - Zapewnia wygodne i wydajne wsparcie podczas ubierania. Przymocuj klips do paska spodni lub spódnicy, dzięki czemu można go podnieść jedną ręką bez konieczności schylania się. Regulowana długość – możliwość dostosowania – pomoc w dokręcaniu jest wyposażona w regulowaną długość i wysokiej jakości srebrny metalowy klips o dużej sile gryzienia.

Praktyczne rozwiązanie do ubierania bezproblemowe zakładanie – uprość proces zakładania dzięki naszemu regulowanemu paskowi do noszenia spodni. Szerokie zastosowanie – ta lekka i łatwa w użyciu pomoc w zakładaniu spodni idealnie nadaje się do podnoszenia różnych ubrań, takich jak bokserki, spódnice i spodnie z szerokimi nogawkami. Szerokość 2, 5 cm zapewnia możliwość dopasowania, a klips utrzymuje ubrania bezpiecznie bez ich uszkodzenia. Zapewnia wszechstronne wsparcie dla wielu potrzeb związanych z przebieraniem.

Wysokiej jakości materiał trwała konstrukcja – ten pasek do noszenia spodni wykonany z poliestru i stopu zapewnia trwałość i trwałość. Materiały są tak dobrane, aby zapewnić niezawodne i wytrzymałe rozwiązanie opatrunkowe. Opracowany dla osób starszych i niepełnosprawnych specjalistyczne wsparcie – ta pomoc w zakładaniu jest dostosowana do osób z problemami z plecami lub biodrami i jest praktycznym narzędziem dla osób starszych i niepełnosprawnych.
MarkaPilipane #ad
ProducentPilipane #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.15
Szerokość0
Numer częściPilipanechgw4edmif-11