Top 10 Tnb Handyhalterung Magnet – Uchwyty na telefon do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. MOSUO

#ad

Galaxy, 2 sztuki, Moto GPS itd., srebrny, do iPhone'a, Samsunga, Huawei, magnetyczny, MOSUO Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy, z 4 metalowymi płytkami

#ad
MOSUO #ad - Zastosowanie w różnych pomieszczeniachuchwyt samochodowy na telefon komórkowy nie tylko bez problemu radzi sobie z trudnymi warunkami drogowymi, ale można go również używać na biurku, stoliku nocnym, umywalce, blacie kuchennym, łazience lub gdziekolwiek chcesz. Atwa instalacja.

Nie są potrzebne żadne narzędzia. Bezpieczny i odporny na zarysowaniasamochodowy uchwyt na telefon komórkowy jest wyposażony w klej 3 m, wewnątrz samochodu, do których można przykleić telefon, wewnątrz lub na zewnątrz etui. Kompatybilność i uniwersalnośćsamochodowy uchwyt na telefon komórkowy nadaje się nie tylko do różnych samochodów, Samsung, Nokia, Motorola, ale również kompatybilny z iPhone, Audi i Skoda itd. Volkswagen bmw, takich jak renault citroen, Nexus, GPS, LG, Huawei, Peugeot, MP3 itd. Nie blokuje widoczności podczas jazdy.

Zapobiega zarysowaniom telefonu, 4 metalowe płytki, bez wpływu na sygnał telefonu. Przenośny i łatwy w obsłudzew porównaniu z innymi samoprzylepnymi magnesami, ten magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy jest łatwiejszy, przenośny i łatwy do znalezienia wygodnego miejsca montażu. Silna magnetyczna i stabilna adhezjasamochodowy uchwyt na telefon komórkowy, magnetyczny, wbudowane 4 magnesy N50 zapewniają silniejszy magnetyzm i średnicę o 30%, aby utrzymać telefon w uchwycie nawet na wyboistych drogach.
MarkaMOSUO #ad
ProducentMOSUO #ad
Wysokość3
Długość7
Waga0.11
Szerokość5
Numer częściMOSUO-MOUNT-004
ModelMOSUO-MOUNT-004

2. ivoler

#ad

Metalowe płytki do uchwytów magnetycznych okrągłe i, ivoler 6 sztuk Metalowa płytka do magnetycznego uchwytu samochodowego, mocowanie magnetyczne z taśmą klejącą, mocowanie magnetyczne 360 Vent

#ad
ivoler #ad - Atwy montaż i demontaż bez kłopotów. 6 płytek: łącznie 6 opakowań, 77" x 2, 56", okrągła płyta-3, 57" x 1, 3 okrągłe i 3 prostokątne. Zawartość opakowania: 6 metalowych płyt.

Zdejmowanie jest równie proste. Przyklej go do telefonu lub po prostu umieść go między telefonem a etui. Płyta magnetyczna nigdy nie zarysuje Twojego urządzenia. 24 miesięczna gwarancja, w zestawie 4 metalowe płytki: 3 okrągłe i 3 prostokątne. Kompatybilny z większością magnetycznych oprawek samochodowych, takich jak Téléphone Voiture CD, obsługa Téléphone Voiture Fixé przez Grille d'Aération / Pare-Brise / Tableau de Board. Wymiary: prostokątna płyta - 1, 57". Zazwyczaj jako zamiennik dla prawie Magnetic Car Mount, gdy Twoje oryginalne płyty luźne, ivoler Platte war gut wybrać.
Markaivoler #ad
Producentivoler #ad
Waga0.09
Numer częściMPA-CAR-00022
ModelMPA-CAR-00022-FBA

3. SYNCWIRE

#ad

Kompatybilny z iPhone, uchwyt na telefon komórkowy, magnetyczny uchwyt na deskę rozdzielczą, Samsung,, elastyczny, silne magnesy, obrotowy, SYNCWIRE Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy MagSafe

#ad
SYNCWIRE #ad - Prawdziwe rzemiosło z włókna węglowego – ten uchwyt samochodowy magsafe jest inspirowany supersamochodem i został zaprojektowany, uchwyt samochodowy Syncwire jest wykonany z wysokiej jakości prawdziwego materiału z włókna węglowego, który łączy w sobie estetykę i luksus, aby idealnie pasował do Twojego luksusowego samochodu. Zachowuje swoją przyczepność również w ekstremalnych warunkach od -40°F do 300°C, aby upewnić się, bez deformacji lub odklejania testowane przez SYNCWIRE Labs.

Optymalna równowaga magnetyczna - dzięki 16 magnesom neodymowym o stopniu n52 uchwyt samochodowy MagSafe prezentuje precyzyjnie dobraną siłę magnetyczną, która spełnia idealną równowagę. Minimalne zakłócenia sygnału – dzięki okrągłej konstrukcji głowicy wentylacyjnej uchwyt na telefon komórkowy MagSafe zapewnia nieprzerwany odbiór sygnału i zmniejsza nacisk na wentylację i zapewnia optymalną cyrkulację powietrza dla efektywnego odprowadzania ciepła. Powierzchnia charakteryzuje się ekskluzywnym anodowaniem i metalicznym lakierem, które zapewniają zarówno trwałość, jak i smukły wygląd.

W zakres dostawy wchodzi dodatkowa podkładka klejąca 3M tej samej jakości, że problemy z klejeniem są zawsze rozwiązywane. Dzięki temu twój telefon pozostaje bezpiecznie zamocowany, a obawy dotyczące przypadkowego oderwania lub potencjalnego uszkodzenia kleju 3M lub deski rozdzielczej pojazdu zostaną wyeliminowane. Bezproblemowa regulacja napięcia za pomocą obrotowej gałki z tyłu, aby uzyskać pożądany kąt widzenia. Ponadto jest kompatybilny z telefonami niemagnetycznymi i standardowymi etui na telefony komórkowe z metalowym pierścieniem wchodzi w zakres dostawy z tyłu.
MarkaSYNCWIRE #ad
ProducentSyncwire #ad
Wysokość0.79
Długość2.76
Waga0.24
Szerokość1.57
Numer częściSW-MPH985
ModelSW-MPH985

4. APPS2Car

#ad

APPS2Car Uniwersalny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z 6 najmocniejszymi magnesami, kompatybilny z iPhone 14 13, Samsung S20, Huawei Black

#ad
APPS2Car #ad - Telefon można umieścić w ciągu 1 sekundy możesz łatwo umieścić lub zabrać swój telefon w ciągu zaledwie 1 sekundy. Nigdy nie odpadnie magnetyczny uchwyt na telefon komórkowy APPS2Car do samochodu z trójkątną podpórką, która utrzymuje telefon tak mocno jak skała, nie spadnie nawet podczas jazdy na zakrętach i wyboistych drogach.

Kompatybilny z iphone14 13pro max, note, 7-17, Samsung S20 Galaxy, Google Pixel itp. To będzie wygodna podróż, którą chcesz. Ulepszony otwór wentylacyjny z haczykiem - uchwyt samochodowy na telefon APPS2Car o stabilnej trójkątnej strukturze nigdy nie spadnie, również na wyboistych drogach. 6 silnych magnesów 6 magnesów z wbudowanym uchwytem na telefon zapewnia dużą siłę magnetyczną, która zapobiega upadkowi telefonu i utrzymuje telefon bezpiecznie na wszystkich drogach.

Obrót o 360° głowica obracana o 360° umożliwia ustawienie dowolnego kąta, również do pionowych i poziomych kątów widzenia podczas nawigacji i oglądania filmów z przyjaciółmi. Szeroka kompatybilność magnetyczny uchwyt samochodowy apps2car pasuje do urządzeń o przekątnej ekranu 14, 9 cm.
MarkaAPPS2Car #ad
ProducentKeoye #ad
Waga0.24

5. Miracase

#ad

Wentylacja, uchwyt na telefon komórkowy, Miracase Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy z magnesem, uniwersalny uchwyt na telefon komórkowy z 6 silnymi magnesami,, podwójne haki, wysoka wytrzymałość

#ad
Miracase #ad - 0/ air/ pro 10, kompatybilny z iphone 15 serii / 11 pro max/xs max/xr/8 plus/7 Plus/6S/SE, Samsung Galaxy S22 / 14 / 12 / 13 / S21. Zakres dostawy: 1 x magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon miracase do telefonu, 1 x prostokątna folia pe. Magnetyczny uchwyt samochodowy na telefon komórkowy Miracase posiada wbudowany silny magnes, utrzymuje wagę do 12 telefonów komórkowych.

Nawet na wyboistych drogach silna siła ssania utrzymuje telefon komórkowy stabilnie. Ulepszone stalowe podwójne haki - ten samochodowy uchwyt na telefon ma najnowszą konstrukcję metalowego podwójnego haka, dziurach, również na zakrętach, może również mocno zamocować telefon, nierównościach prędkości i wyboistych drogach, który można mocniej przymocować do otworów wentylacyjnych klimatyzatora i nie wpływa na cyrkulację powietrza, zmniejszyć ryzyko pęknięcia ostrza i zapewnić bezpieczeństwo jazdy. Obracany o 360°uchwyt na telefon komórkowy do samochodu ma ultraelastyczną głowicę obrotową o 360°, dzięki czemu można szybko przełączać się w dowolnym kierunku poziomo, itp. Aby zapewnić najlepszy kąt widzenia, pionowo, dzięki czemu możesz wyraźnie zobaczyć swój telefon komórkowy lub ekran GPS i zapewnić najlepszy kąt widzenia.

Uniwersalna kompatybilność - dzięki doskonałej konstrukcji magnetyczny uchwyt samochodowy miracase jest kompatybilny z większością smartfonów i mini-tabletów, ipad mini /11. Wskazówka: uchwyt na telefon komórkowy nadaje się tylko do poziomych i pionowych otworów wentylacyjnych, 1 x okrągła metalowa podkładka, 1 x prostokątna metalowa podkładka, 1 x okrągła folia PE, nie nadaje się do okrągłych otworów wentylacyjnych. Seria/s2 0 serie/s10+/s10/s10/s10e/s9+/s9/s8+/s8/s7 edge/note 20/note 10/note 9/note 8 s21 serie/s20 serie/s10+/S10/S10e/S9+/S9/S8+/S8, 3 i więcej.
MarkaMiracase #ad
ProducentMiracase #ad
Wysokość2.95
Długość4.45
Waga0.17
Szerokość1.46
Numer częściCX2413
ModelCX2413

6. AJOXEL

#ad

Bardzo cienkie płytki zamienne do telefonu komórkowego i, AJOXEL Zestaw 10 sztuk metalowych płytek samoprzylepnych 6 okrągłych + 4 prostokątnych z folią samoprzylepną 3M do mocowania magnesów

#ad
AJOXEL #ad - Nie martw się, że ześlizgnie się podczas jazdy. Zazwyczaj jako zamiennik prawie magnetycznego uchwytu na telefon komórkowy, ponieważ oryginalna metalowa płytka odłącza się od telefonu komórkowego lub innych urządzeń i potrzebny jest nowy. Przetrzyj niebieską warstwę ochronną, zobaczysz srebrną powierzchnię.

Kompatybilny z samsung galaxy s9/s9 plus/s8/s8 plus/s6 edge/S5/J5/A5/A3 2017, HTC, Xiaomi, Nokia, Sony itd. Dwa rozmiary dla wielu urządzeńrozmiar okrągłej metalowej płytki średnica 4 cm i prostokątnych płyt metalowych 4, 5 x 6, które mogą być używane na drugim lub więcej urządzeniach oraz z partnerem, 5 cm. W zakres dostawy wchodzi 10 sztuk płytek magnetycznych, którym mogą dzielić się dziećmi lub przyjaciółmi. Mocny klej 3mpłyta magnetyczna ajoxel wykorzystuje dwustronną taśmę klejącą 3M, która nie odkleja się łatwo i gwarantuje dłuższą przyczepność. Szeroka kompatybilnośćte metalowe płytki samochodowe nie są magnetyczne, honor 9/8, lg g6, huawei p20 lite/p10/p9/mate 10/mate 10 pro, ale mogą pracować z wszystkimi magnetycznymi uchwytami na telefon komórkowy.

W przypadku małych okrągłych wariantów możliwe jest ładowanie indukcyjne urządzeń w zależności od umiejscowienia. Akcesoria do magnetycznego uchwytu na telefon komórkowymetalowe płytki ajoxel są przeznaczone jako akcesoria do magnetycznych uchwytów na telefon komórkowy. Super cienkacienka metalowa płytka o grubości 0, 5 mm daje się doskonale przykleić od wewnątrz do etui ochronnego smartfona.
MarkaAJOXEL #ad
ProducentAJOXEL #ad
Wysokość3
Długość7
Waga0.09
Szerokość5
Numer częściJLS-PLA-0003
ModelJLS-PLA-0003

7. AJOXEL

#ad

Bardzo cienkie, kolor czarny, AJOXEL 10 sztuk metalowych płytek samoprzylepnych, zestaw 6 okrągłych + 4 prostokątne z folią samoprzylepną 3M do mocowania na magnes do telefonu komórkowego, wymienne płytki do telefonu komórkowego i tabletu

#ad
AJOXEL #ad - Dwa rozmiary do wielu urządzeńrozmiar okrągłej metalowej płytki średnica 4 cm i prostokątnych metalowych płytek 4, 5 x 6, które mogą być używane do drugiego lub więcej urządzeń oraz z partnerem, 5 cm. Mocny klej 3m - płytka magnetyczna ajoxel wykorzystuje dwustronną taśmę klejącą 3M, która nie odkleja się łatwo i gwarantuje dłuższą przyczepność.

Zazwyczaj jako zamiennik do prawie magnetycznego uchwytu na telefon komórkowy, ponieważ oryginalna metalowa płytka odczepia się od telefonu komórkowego lub innych urządzeń i potrzebna jest nowa, płyta AJOXEL jest dobrym wyborem. Kompatybilny z samsung galaxy s9/s9 plus/s8/s8 plus/s6 edge/s5/j5/a5/a3 2017, huawei p20 lite/P10/P9/Mate 10/Mate 10 Pro, LG G6, Honor 9/8, Nokia, Sony itd. W przypadku małych wariantów okrągłych możliwe jest ładowanie indukcyjne urządzeń w zależności od rozmieszczenia. Szeroka kompatybilnośćte metalowe płytki samochodowe nie są magnetyczne, xiaomi, htc, ale mogą pracować ze wszystkimi magnetycznymi uchwytami na telefon komórkowy.

W zakres dostawy wchodzi 10 sztuk płytek magnetycznych, którymi dzieci lub przyjaciele. Super cienkacienka metalowa płyta o grubości 0, 5 mm doskonale przykleja się od wewnątrz do etui ochronnego smartfona. Akcesoria do magnetycznego uchwytu na telefon komórkowymetalowe płytki ajoxel są przeznaczone jako akcesoria do magnetycznych uchwytów na telefon komórkowy. Nie martw się, że podczas jazdy będzie się zsuwać.
MarkaAJOXEL #ad
ProducentAJOXEL #ad
Wysokość3
Długość7
Waga0.09
Szerokość5
Numer częściJLS-PLA-0001
ModelJLS-PLA-0001

8. aLLreli

#ad

ALLreLi uniwersalny uchwyt samochodowy do telefonu komórkowego Magnet Auto.

#ad
aLLreli #ad - Idealny kąt widzenia: jedyny w swoim rodzaju okrągły kształt naszego magnetycznego uchwytu umożliwia optymalne dopasowanie do pozycji siedzącej powyżej 360 stopni. Twoja telefon jest zawsze widoczny, a twoje ręce zawsze na kierownicy: ten magnetyczny uchwyt umożliwia dobrą widoczność telefonu komórkowego bez konieczności brania urządzenia mobilnego w rękę, dzięki czemu możesz bezpiecznie dotrzeć do miejsca docelowego. Ponadto uchwyt samochodowy zajmuje minimalne miejsce w samochodzie lub nie utrudnia widoczności podczas jazdy.
MarkaaLLreli #ad
ProducentaLLreli #ad
Wysokość1.5
Długość1.5
Waga0.35
Szerokość1.5
Numer części0414
ModelALLAT0416_SML

9. MENNYO

#ad

12 sztuk, MENNYO Metalowa płytka, metalowe płytki, uchwyt na telefon komórkowy, na magnes, metalowa płyta z folią samoprzylepną do uchwytu samochodowego – 6 okrągłych i 6 prostokątnych, uchwyt na telefon komórkowy

#ad
MENNYO #ad - Wskazówka w przypadku ładowarek bezprzewodowych należy przykleić metalową płytkę pod lub nad obszarem ładowania telefonu. Wytrzymała stal manganowa: te metalowe płyty ze stali manganowej o grubości 0, 6 mm są wytrzymałe i nie odkształcają się. Ponadto gładka powierzchnia bez ostrych krawędzi nie uszkodzi palców i telefonu.

Płytkę można łatwo i bezpiecznie przymocować z tyłu telefonu lub torby, dzięki czemu jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami telefonów, mini tabletów, GPS i wieloma innymi urządzeniami. Wskazówka te metalowe płyty nie są magnetyczne. Samoprzylepne płyty: każda metalowa płytka ma mocną taśmę klejącą z tyłu. Wymiary: prostokąt - 65 x 45 mm, które można zastosować na wielu telefonach komórkowych, okrągły - 40 mm średnicy. Prostokątna i okrągła metalowa płyta: dwa rodzaje metalowych płytek – okrągłych i prostokątnych – dla większej liczby opcji, GPS i mini tabletach.

Atwa obsługa: wystarczy przykleić metalową płytkę na tylnej stronie telefonu lub tylnej części obudowy telefonu lub wewnętrznej strony obudowy telefonu. Uniwersalna kompatybilność: zapasowa metalowa płytka ma uniwersalne zastosowanie i idealnie pasuje do wszystkich magnetycznych uchwytów na telefon, magnetycznych uchwytów do kratek wentylacyjnych, magnetycznych uchwytów samochodowych na deski rozdzielczej i innych rodzajów stojaków samochodowych.
MarkaMENNYO #ad
ProducentMENNYO #ad
Wysokość0.35
Długość4.33
Waga0.13
Szerokość3.94
Numer części20100114

10. TRYONE

#ad

Czarny i srebrny, 4 sztuki metalowych płytek płytka zapasowa bez logo i otworu, TRYONE Metalowa płytka, 2 prostokątne i 2 okrągłe, kompatybilna z magnesami uchwyt na telefon komórkowy

#ad
TRYONE #ad - Są kompatybilne tylko jako zamiennik z magnetycznymi uchwytami na telefon komórkowy. 2 czarne i 2 srebrne prostokątne i okrągłe.

Objaśnienie:ta metalowa płytka w ogóle nie zawiera magnesu. Srebrny, 5 x 2, 0 x 3, prostokątny kształt ma wymiary 5, 7 cm; średnica okrągłego wynosi 4, 0 cm. Zastosowanie:przyklej je za telefonem komórkowym lub umieść je między telefonem a etui. Opakowanie: 4 sztuki. Mocny klej 3m jest gotowy na jednej stronie metalowej płyty. Wymiary:czarne prostokątne wymiary 6, 54 cm. Kompatybilność:kompatybilny ze wszystkimi magnetycznymi uchwytami na telefon komórkowy w serwisie Amazon.
MarkaTRYONE #ad
ProducentHotsea Direct #ad
Waga0.13
Numer częściDE-TO-11