Top 6 Flipchart Ständer – Tablice suchościeralne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Master of Boards

#ad

W stabilnej ramie aluminiowej 80 cm x 110 cm, Master of Boards Economy biała tablica suchościeralna, magnetyczna, pokryta lakierem ochronnym

#ad
Master of Boards #ad - W zestawie z materiałem montażowym – aby szybko i bezpiecznie przymocować tablicę do ściany, niezbędny zestaw do mocowania na ścianie jest dołączony do zestawu.

Samoprzylepne magnesy – dzięki magnetycznej powierzchni można przymocować do tablicy karty moderacyjne lub notatki za pomocą magnesów! Stabilna rama aluminiowa – wyposażenie tablicy suchościeralnej nie pozostawia nic do życzenia. Stabilność i anodyzowana rama aluminiowa zapewnia dookoła. Wyjątkowo odporna na zarysowania – powierzchnia jest wyjątkowo odporna na zarysowania i sprawia, że tablice premium są idealnym środkiem do prezentacji. Biała tablica dla profesjonalistów – tablice wysokiej jakości marki Master of Boards z lakierowaną powierzchnią do pisania wyróżniają się dużą wytrzymałością.
MarkaMaster of Boards #ad
ProducentMaster of Boards #ad
Numer częściCV-XEJ4-R5Y1

2. Dynamic-Wave

#ad

Gąbki, tablica magnetyczna z aluminiową ramą i półką na pisaki na całej szerokości tablicy, w 9 rozmiarach, wraz z materiałami montażowymi i akcesoriami gratis pisaki, z warstwą ochronną, magnesy 60x45 cm, Tablica suchościeralna, o właściwościach magnetycznych

#ad
Dynamic-Wave #ad - Aluminiowa półka na pisaki i akcesoria na całej szerokości tablicy. W zestawie z 5 pisakami i 1 gąbką magnetyczną o powierzchni filcowej do białych tablic suchościeralnych oraz 6 magnesami. Do stosowania ze wszystkimi dostępnymi w sprzedaży pisakami do białych tablic suchościeralnych. Ukryte otwory montażowe. Cieralna na mokro i na sucho.
MarkaDynamic-Wave #ad
ProducentDynamic-Wave #ad
Wysokość0.79
Długość17.72
Waga5.29
Szerokość23.62
Numer częściWB-MT-60-45SSTM

3. Master of Boards

#ad

MOB profesjonalna tablica suchościeralna – 90 x 60 cm – aluminiowa rama, komercyjnego i prywatnego, magnetyczna – do biura

#ad
Master of Boards #ad - Stabilność i anodyzowana rama aluminiowa zapewnia dookoła. Biała tablica dla profesjonalistów – tablice wysokiej jakości marki Master of Boards z lakierowaną powierzchnią do pisania wyróżniają się dużą wytrzymałością.

W zestawie z materiałem montażowym – aby szybko i bezpiecznie przymocować tablicę do ściany, niezbędny zestaw do mocowania na ścianie jest dołączony do zestawu. Wyjątkowo odporna na zarysowania – powierzchnia jest wyjątkowo odporna na zarysowania i sprawia, że tablice premium są idealnym środkiem do prezentacji. Samoprzylepne magnesy – dzięki magnetycznej powierzchni można przymocować do tablicy karty moderacyjne lub notatki za pomocą magnesów! Stabilna rama aluminiowa – wyposażenie tablicy suchościeralnej nie pozostawia nic do życzenia.
MarkaMaster of Boards #ad
ProducentFloordirekt #ad
Wysokość0.67
Długość35.43
Waga4.41
Szerokość23.62
Numer części5
ModelMOB
Gwarancja25 Jahre Herstellergarantie

4. Xpener

#ad

Kuchni, biura, przenośna tablica do domu, magnetyczna tablica suchościeralna, terminarz miesięczny, dwustronna, 40 x 30 cm, Kalendarz suchościeralny na ścianę, szkoły

#ad
Xpener #ad - Multi-purpose dry erase board: magnetyczna dwustronna tablica suchościeralna z kalendarzem umożliwia uruchomienie dwóch projektów. Co otrzymasz: 16 x 30 cm miesięczny planer do usuwania na sucho, nauki na odległość, lista rzeczy do zrobienia, planów jedzenia, lista zakupów, notatek, biała tablica jest dostarczana z 10-częściowymi magnetycznymi markerami do wycierania na sucho w tym 8 kolorów, 1-częściową gumką do ścierania.

Druga strona jest pusta, aby przypomnieć, które można powiesić na ścianie, możesz zapisać swój plan miesięczny, że nie zapomnisz o ważnych rzeczach. Szerokie zastosowanie: ta wisząca suchościeralna tablica suchościeralna jest specjalnie zaprojektowana do domu, szkoły, zadań z wyprzedzeniem. Przednia strona jest zadrukowana niedatowaną siatką kalendarza miesięcznego, jest to idealne narzędzie do nauki w domu lub notatki, uporządkować swoje życie i planować z wyprzedzeniem. Po otrzymaniu tej deski do wycierania na sucho nigdy nie przegapisz tego, terminów, akademika, idealny do planowania aktywności, kuchni, przypomnień, biura lub gdziekolwiek chcesz.

Idealny ​ do szkoły domowej, pomaga zawsze pozostać na szczycie podczas nauki lub pracy, 6-częściowymi magnesami, codzienne przypomnienia, gdy Twój harmonogram się zmienia. Atwa do czyszczenia: tablica suchościeralna jest dostarczana z gładką i trwałą powierzchnią do pisania, aby nauczyć dziecko, która jest bezpieczna dla dzieci. Idealny, jak ważna jest organizacja i zawsze być punktualnym! Jest łatwa do zapisania i łatwa do czyszczenia za pomocą gumki magnetycznej bez plam.
MarkaXpener #ad
ProducentXpener #ad
Wysokość12.6
Długość17.32
Waga1.32
Szerokość1.18
Numer częściXpener

5. COSTWAY

#ad

W, dwustronna tablica magnetyczna, do pisania, zmywalna, regulowana wysokość i obracana o 360°, COSTWAY Przenośna tablica suchościeralna ze stojakiem, magnetyczna biała tablica z rolkami, 90 x 120 cm

#ad
COSTWAY #ad - Dzięki 4 kółkom można go bez problemu przesuwać. W domu, w biurze lub w klasie. Dlatego idealnie nadaje się do prezentacji, lekcji i wielu innych. Wystarczy przewrócić go na wybraną stronę i kontynuować pisanie. 4 kółka z blokadą - 4 kółka obracają się o 360° i umożliwiają praktyczną mobilność, czy to na twardym podłożu czy dywanie.

Dzięki dwóm regulowanym wysokościom 161 cm i 181 cm ma wszechstronne zastosowanie. Duża tablica suchościeralna - tablica suchościeralna o wymiarach 90 x 120 cm jest dostarczana z kompletnym wyposażeniem i zapewnia zarówno dzieciom, jak i dorosłym dużo miejsca na prezentacje itp. Każda rolka jest zablokowana, co zapewnia stabilność podczas prezentacji. Dzięki temu jest to idealny zestaw do prezentacji! Wydajna dzięki akcesoriomnasza tablica magnetyczna jest dostarczana z kompleksowymi akcesoriami.

Stabilna i wytrzymała konstrukcja - dzięki mocnej ramie aluminiowej, ABS i rolkom tablica magnetyczna jest bardzo stabilna i nie chwieje się podczas użytkowania. Zawiera papier do pisania, magnetyczną gumkę, 12 kolorowych magnesów, 2 haczyki i 6 magnetycznych kolorowych markerów. Dwustronna i elastyczna - ta tablica suchościeralna ze stojakiem ma dwie strony do zapisania. Ponadto powierzchnia jest łatwa do czyszczenia.
MarkaCOSTWAY #ad
ProducentCOSTWAY #ad
Wysokość71.26
Długość49.61
Waga30.86
Szerokość49.61
Numer częściCB10214
ModelCB10214DE

6. VIZ-PRO

#ad

Srebrna rama aluminiowa, VIZ-PRO Magnetyczna tablica suchościeralna, szer. 90 x wys. 60 cm

#ad
VIZ-PRO #ad - Można używać poziomo lub pionowo. Specjalnie lakierowana i trwała powierzchnia odporna na zarysowania. Idealny wybór do szkoły, hotelu, biura lub prywatnego. Tablica suchościeralna, 90 x 60 cm. Atwy montaż za pomocą instrukcji montażu i narzędzi. Tablica magnetyczna.
MarkaVIZ-PRO #ad
ProducentVIZ-PRO #ad
Wysokość25
Długość40
Waga5.95
Szerokość0.98
Numer częściFBA_WB3624L
ModelWB3624L